Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szigorúak a szüleim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szigorúak a szüleim. Hogy cselezzem ki őket? Bővebben lentebb.

Figyelt kérdés
Már egy ideje együtt vagyok a barátommal. Nagyon szeretjük egymást, kezd olyan komolyra fordulni a kapcsolatunk, hogy szeretnénk lefeküdni egymással. De a szüleim még csak a randizástól is kiakadnak, nagyon ritkán találkozhatunk, komolyan börtönben érzem magam. Hogy tudnám őket kicselezni hogy a barátomnál alhassak, hogy végre megtörténjen a dolog?!
2012. márc. 3. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

énis ebben a helyzetben vagyok :/

kérd meg az egyik barátnődet hogy falazzon neked. azt mondod hogy ott alszol, de közbe nem. elötte mindenképp beszéld meg a barátnőddel, ha esetleg felhívnák a szüleid.

2012. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt sem engedik, minden éjszakát otthon kell töltenem, 18 éves vagyok a barátom is!
2012. márc. 3. 21:29
 5/12 anonim ***** válasza:
A kis zsivány csak a korát hagyta ki a dologból. De gondolom még nincs 18...
2012. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem szóltam! :)
2012. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha 18 vagy a szüleid nem korlátozhatnak ez ügyben, mert már felnőttnek számítasz.
2012. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még gimnazista vagyok illetve velük élek.. Tényleg elég tehetetlennek érzem magam ellenük
2012. márc. 3. 21:33
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem tedd a kutyát az ágyba azt este mász ki a kéményen és kész
2012. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Hát amit a dawson és a haverok nézése és hassonlo Yanks dolgok bol tanultam az éjszaka ablakbol ki lopozás a hamis ot alvosbuli mint tutik a közös kiránydulás és sátorozás a Skins ből már jol ismert szóval méz C kataegori kamasz usanka filmet és válsz.

Kockázatok ról és mellék hatásokról kérddeze meg kommentelőjét és oldal adminisztárorát.;)

Be all what you can be

2012. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!