Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 körüli lányok, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 körüli lányok, nagyon szigorúak vagytok az első randin? Lehet olyan, hogy amúgy éreztek valamit a srác iránt, de nem váltja be reményeiteket, akkor eldobjátok mint a használt zoknit?

Figyelt kérdés

sajnos velem hasonló történt :( baráti viszonyban voltam egy lánnyal, egyszer sikerült is találkoznunk (mármint ketten, kávézóban). Tovább maradtunk mint terveztük, jól éreztük magunkat. Egyedülálló volt akkor, és most is. Sajnos azóta lekoptatott, hogy nincs ideje, meg nem tud mit igérni (munka).


Lányok, szoktatok úgy gondolkodni, hogy "na, mais randiztam egyet, nem volt nagy élmény, többet nemis akarok találkozni ezzel, van még több száz másik"?


2010. okt. 10. 01:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
20-24 évesen a legnehezebb ügy egy nő.Fiatalabbal-öregebbel sokkal könnyebb zöld ágra vergődni.A fiatalabbak aranyosak,az idősebbek meg már leszálltak-kezdenek leszállni-a magas lóról.
2010. okt. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen. A leirtakból az derül ki, hogy nem kellesz neki. Randiztatok, levonta magának a következtetéseket, összegezte a napot és úgy döntött, hogy lekoptat szépen. Sajnálom.
2010. okt. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
rá se ránts, hagyd a fenébe. Mindig vannak kifogások. Még a legeslegjobb kifogás is a kapcsolat továbbhaladása ellen irányul. Jegyezd meg. Vannak akik heti 1x-2x találkoznak, mégis szeretik egymást. Nem a munkán múlik, ez vicc.
2010. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem csak szimplán nem érezte a szikrát köztetek...korábban kijöttetek egymással, de mégsem volt meg az a plusz, amitől ez több lehetett volna..ennyi
2010. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

tudom, ez már megtörtént, már nem érdekel. Csak mégis, nem akarom elhinni, hogy miközben lehet, hogy a pasik egy része is igy gondolkodik, azért nem akarom elhinni, hogy a nők is igy teszik.


Csak úgy éreztem, hogy én rontottam e el, és akkor kb. 10 nőt kell "elrontanom" ahhoz, hogy elég tapasztalt legyek?

2010. okt. 10. 12:40
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Jól látod.Ha átlagot kellene számolnom,akkor 10-12 nőt kell megdugni/felszedni és kb a 13 a nyerő.Olyan ez,mint a profi boksz.Felvezető meccsek,majd egyre erősebb ellenfelek,végül jöhet a címmérkőzés.
2010. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért szerintem nem kell ajtóstól rontani a házba(ágyba). A "felszedni" kifejezés nekem túl alpári. Most belegondolva én is ebbe a rizikós korosztályba tartozom:)

Az előbb olvastam egy másik kérdést ahol az volt a probléma, hogy a fiatalembert elég konkrétan és durván utasították el. Tudom, hogy a munka dolog egy sablon szöveg, de legalább tapintatos.

2010. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igen, csak nem értem, illetve lányokat kérdeznék ez ügyben, hogy miért ilyen szigorúak? (remélem most nem általánositok).


Én legalább 3 csajt kelled elküldjek iwiwen, mert beirtak, és hiába: picit sajnálom őket.

2010. okt. 10. 23:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem szigorúság ez. Nincs eléggé rádkattanva, ennyi. Az pedig egyénenként különbözik, hogy mennyire erős vonzódás kel ahhoz, hogy bevállalja. Neki ez most nem volt elég.

De akibe egy lány belezúg, főleg ha reménytelenül, azzal nemhogy nem szigorú, hanem a leggázabb dolgokat sem veszi észre.. Nyilván fordítva is így van.

Ha meg alakulgat valami, de (még) nincs olyan erős vonzalom, akkor viszont az ember nagyon odafigyel mindenre, minden hiba feltűnik, hisz a leendő pasinkról/csajunkról van szó. Mint egy felvételi vizsga vagy állásinterjú.. Ez nem koncepció, hanem öntudatlan viselkedés inkább szerintem.

Aztán ahogy nő a kiéhezettség mértéke (érzelmileg és szexuálisan is), annál inkább lazul ez a szűrő. Mert akarjuk, hogy tetsszen! Voltam már így, szinte tudatosan csak a pozitívumokat igyekeztem észrevenni a srácban, akinek éreztem hogy bejövök. Össze is jött, 2 éve megvan.

25, csaj

2010. okt. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én pont most kerültem egy hasonló szituációba, csak a másik oldal tapasztalatait tudom megosztani veled: elmentem a randira, nem volt szimpatikus a partner, így visszautasítottam a további találkozókat, mivel nem éreztem a kémiát, így felesleges egymás idejét rabolni. Szerintem neked is rosszabbul esett volna, ha még napokig vagy hetekig áltat, aztán tényleg eldob, mint egy használt zsepit. Így legalább nem használt ki. Hidd el, nem azért járunk mi nők randizni, hogy az egónkat növeljük azzal, hogy minél több pasit penderítünk ki ;)
2010. okt. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!