Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 körüli lányok, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 körüli lányok, nagyon szigorúak vagytok az első randin? Lehet olyan, hogy amúgy éreztek valamit a srác iránt, de nem váltja be reményeiteket, akkor eldobjátok mint a használt zoknit?

Figyelt kérdés

sajnos velem hasonló történt :( baráti viszonyban voltam egy lánnyal, egyszer sikerült is találkoznunk (mármint ketten, kávézóban). Tovább maradtunk mint terveztük, jól éreztük magunkat. Egyedülálló volt akkor, és most is. Sajnos azóta lekoptatott, hogy nincs ideje, meg nem tud mit igérni (munka).


Lányok, szoktatok úgy gondolkodni, hogy "na, mais randiztam egyet, nem volt nagy élmény, többet nemis akarok találkozni ezzel, van még több száz másik"?


2010. okt. 10. 01:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem sok randim volt, volt olyan helyzet amit nem bántam hogy lekoptattam a pasit,mert dilis volt szegénykém,de némelyik meg egyszerűen nem jött be több randi után sem(senki ne mondja hogy nem adtam esélyt)és akkor nagyon sajnáltam amikor nemet mondtam, hisz nem az ő hibája volt.Plusz át tudtam érezni milyen az amikor koptatnak,de inkább legyen egy partnere aki tiszta szívből szereti ne pedig egy olyan mint én:P
2010. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem jöttél be neki, nem érezte azt a +t, amit kell...ez lehet bármi miatt. Vagy működik a kémia, vagy nem, ez ilyen. Van sok nő. Azért ez szerintem nem teljesen igaz, hogy 10-12 kiscsajon kell gyakorolni, mire a nagyvadhoz érsz...nem sok logikát látok benne. És akinek az első az igazi? Ésszel kell csinálni mindent. Nem lóverseny ez.

Meg aljas dolog szexszel kihasználni a másikat...persze ha a lány nem kéreti magát akkor ti tudjátok.

Add magad, legyél természetes, és megtalálod a hozzád való lányt:)

2010. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

igen. Csak mivel még az ember "kezdő", fiatal, egy rossz tapasztalat után sajnos picit általánosit. És megijedtem, hogy ezek a "gonosz" lányok ilyenek, hogy aki csak picit nem esit át a lécen, már mehet a francba, nem adok neki több lehetőséget, úgyis van több száz másik. Mert nem ilyennek ismertem meg, és én (legalábbis nem discobu.zi, nem egyéjszakás kalandokat kereső egyén) nem igy gondolkodok forditva.

De látom, hogy sok csaj nyit itt olyan topicot hogy "hogyan ismerjem meg" stb., tehát biztos lesz olyan, akiért feleennyit elég lesz megtenni :)

2010. okt. 12. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!