Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megmondjuk akkor miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megmondjuk akkor miért nem hagyja abba (bőv. Lent! )?

Figyelt kérdés
Ha egy fiúnak tetszik egy lány és ezt a fiú elmondja a lánynak, a lány meg megmondja hogy neki más tetszik vagy éppen nem tetszik az a bizonyos fiú, akkor a fiú miért nem száll le a lányról?
2012. márc. 3. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok? tippem: 12-14?
2012. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én 12 vagyok, és a fiú is kb. velem egyidős lehet vagy kicsit idősebb talán

De ezt velem facebookon csinálta meg

2012. márc. 3. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 17F vagyok, és egyszer egy 12 éves körüli gyerek azt hitte hogy lány vagyok...és összevissza hazudozott (itt történt ez gyakorin) nem nagyon érettek...sőt nagyon idegesítőek és éretlenek dedósak...te lányként biztos nem vagy ennyire súlyos, de várhatnál még és tanuld meg hogy ne fészbukon ismerkedj...vagyis ne csak ott, és ne ott akarj járni valakivel. főleg ne 12 évese. a korodbeli fiúk meg kis gyökerek, mert most jöttek rá hogy a fütyijüket másra is tudnák használni a pisilésen kívül :P
2012. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne keverd össze, én vok 12 éves és sztem a fiú idősebb és ő mászott rám, nem én rá és nem hagy békéén :((
2012. márc. 3. 09:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem énn hogy kicsit idősebb...ha fészbukon csinálja akkor tiltsd le aztán kész vagy ne is írj neki vissza és majd rájön a dolgokra
2012. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán meg kellene vizsgálnod, hogy mi miatt gondolhatja a srác, h 12 éves létedre megkaphat. Lehet, hogy te vagy a kivétel, de ma már a 12 évesek is olyan képeket raknak ki...
2012. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!