Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyja, hogy becézgessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyja, hogy becézgessem (édesemnek, szivemnek), ez jelentheti azt, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Akármit jelenthet.
2011. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tole!
2011. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Lehet, hogy csak szimpatikus vagy neki, mármint aranyosnak, barátságosnak tart. Nekem mániám hogy akit kedvelek szivinek hívom néha. És mindegy hogy fiú vagy lány. Nő vagyok, de nem érdekelnek a nők, nem azért mondom neki, és a fiúknak sem azért, hiszen van szerelmem, csak őt imádom. Barátnőmnek is mondom néha : mi van nyuszikám?
2011. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Moszuke ***** válasza:
ez semmit se jelent
2011. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de attól függetlenül, van, hogy azt mondom egy másik lánynak, hogy "édesem", de én ezt csak viccből teszem, nem azért, mert esetleg tetszene nekem.
2011. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan a becézgetés nem jelenti rögtön azt hogy bejössz neki :D
2011. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!