Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hagyja hogy meghívjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja hogy meghívjam?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel pár napja beszélgetek facebookon, és mivel megtetszett, szerettem volna elhívni egy jó kis japan étterembe, mivel tudom hogy szereti az olyan kaját. Erre nemet mondott, én meg pofátlanul azt válaszoltam neki hogy hogy akkor hívjon meg ő engem. Erre azt mondta hogy úgy rendben van a dolog, szivesen találkozik velem. Ez csak számomra logikátlan? :D Mégis hogy értelmezzem ezt? A válaszokat előre is köszönöm!
2012. jan. 16. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
mert igy kevésbé randiszerű. Tudom hülyén hangzik de a női logika ilyen :)
2012. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
engem szívesen meghivhatsz. szeretem a japán kaját.
2012. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tetro ***** válasza:
hol van jó kis japán étterem?
2012. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamóca.. ***** válasza:
én sem szoktam hagyni (legalábbis nem szeretem hagyni, de vannak emberek akik büszkeség kérdéséve tezsik, nekik muszáj) első randik alkalmával hogy a fiú fizessen. később esetenként meghívhat, majd viszsahívom vagyvalami, de első randin ha mindent ő fizet az annyira olyan mintha hagynám hogy megvásároljon... és egyébként is ha fizet, az már igazából ilyen elkötelezettség érzetet nyújt nekem, hiszen azt vagy viszonozni kell, vagy legalábbis cserébe nem elküldeni - viszont erre nem vagyok alkalmas.
2012. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

engem is meghívhatsz :D

egyébként meg szerintem nem akarja,hogy te fizess.

2012. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Azert nem ertem igazan, mert o 19 eves, es mivel meg tanul, nincs keresete. En 21 eves vagyok, dolgozom, tehat szamomra ez nem jelentene problemat, es most kicsit hulyen is erzem magam miatta, hogy meghivattam magam... Na mindegy majd lesz valahogy. Ekezetek miatt bocsi, telefonrol irok.
2012. jan. 16. 13:24
 7/10 anonim ***** válasza:
ne engedd a végén, hogy fizesse a részed (lehet, hogy ez egy teszt)
2012. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó!

Fogadd el a meghívást,de szerintem mikor kajáltok menj ki a mosdóba(mond neki,hogy a mosdóba mész!!!)és gyorsan mond a pincérnek,hogy rendezed most a számlát!


Bizos örülni fog a csaj:)Utána mond neki,hogy ha nem is randi,de a férfi fizet stb:)

2012. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fizessetek felesben. Szerintem ezzel nem lesz semmi problémája a lánynak.


23/l

2012. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13:37 ötletével az a probléma,hogy ez nagyon megosztaná a lányokat, valakinek tetszene, valaki pedig idegesítő kis magánakcióként fogná fel. szóval kockázatos. a felesbe fizetéssel nem lehet baja :D
2012. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!