Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért mindig rám hagyja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mindig rám hagyja a randiszervezést?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel alakulóba van a kapcsolatunk,és akárhányszor megyünk randizni mindig engem kér meg hogy válasszak helyszínt,vagy hogy mit csináljunk a randinkon.Indegesít hogy mindig engem kérdez meg..Normális h így érzek vagy a fiuban van a hiba
2011. júl. 18. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt akarja hogy azt csináljátok amit te szeretnél. Mond neki hogy a következőt ő szervezze.
2011. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig a lánytól kérdezem meg először hogy hová akar menni :) és ha van ötlete akkor oda megyünk de ha azt mondja hogy "nemtudom" akkor én választok helyszínt ;)
2011. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet :S én is mindig barátnőmre hagyom most vagyunk együtt 1.5 hónapja eddig 1 "randit" találtam ki én de hogy a kérdésre válaszoljak lehet a srácban van a hiba :D
2011. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de lehet azt csináljátok amihez neked van kedved :) ahogy az első írta.

Én sem szeretek sok mindent de ha barátnőmnek kedve van hozzá nem mondom neki ne menjünk:)

2011. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi 1 honapja járunk, volt h ő mondta h hova menjünk,volt hogy én,de ez a fiu dolga
2011. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is így állok hozzá, hogy az ő dolga, csak az a baj hogy a végén már annyira idegesít h nemtud ötleteket adni hogy inkább én mondok ..
2011. júl. 18. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!