Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam-e neki hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam-e neki hogy tetszik vagy ne? >. <

Figyelt kérdés

Van a suliban egy srác, aki tetszik nekem már egy ideje, tegnap pedig a barátnőim megkérdezték hogy tetszik-e vki és ha igen akkor ki az. Én nem akartam nekik elmondani, de végül is facebook-on kitalálták, és most biztatnak hogy hívjam el valahova, meg mondjam el neki hogy tetszik. Még azt is mondták hogy ha félénkebb vagyok (már pedig az vagyok ilyen helyzetekben >.<) akkor akár egy papírra írva is megmondhatom neki. Mit tegyek?? Mert ha elmondom neki, mi van, ha neki más tetszik? Ráadásul még sohasem volt barátom, még csak randin se voltam. (Mellesleg a srác elég közel lakik hozzánk) Esetleg tud vki vmit hogy hogy vegyem észre hogy tetszek-e neki? Légyszi segítsetek!! T-T

L/13


2012. márc. 2. 17:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélgetést kezdeményezni vele.Nem kell egyből letámadni azzal,hogy bejön neked.A barátnőidet szerintem ne vond bele,ez innentől a te ügyed.A lényeg,hogy ne félj!Mi baj történhet?
2012. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!