Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Elmondjam neki? Nagyon tetszik az egyik srác az osztályban. De nem tudom, hogy elmondjam-e neki hogy szeretem, mert néha bunkóskodik velem (de csak akkor ha ott vannak a hawerjai), máskor viszon írtó jó fej velem, ugye bár esett a hó és kiakart vinni megfürdetni, de nem engedtem meg neki, de viszont amikor a barátnőmmel mentünk hozzájuk, sajnos követtek, és megakartak akkor is fürdetni, olyan jó volt, mert amikor leakarta venni a kezem a korlátról akkor átölet, majdnem elolvadtam, de csak majdnem, szerintetek mit tegyek? Elmondjam vagy sem? 12/L
2012. febr. 9. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem mpnd meg, de ne egy csöpögős szöveggel. Csak menny oda öleld meg, egy mosoly, szemébe nézel, és utána elsétálsz. Higgy nekem. Hogyha érdekled, maj odafog menni:)

12/L

2012. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki a leírtak alapján, hogy Te is tetszel neki. Bár azt is vegyük figyelembe, hogy Neked ő igen, szóval lehet, hogy inkább az ilyen jeleket veszed észre tőle.

No, de szerintem: ne mondd meg neki, hanem csak éreztesd vele, pl. mosolyogj rá, keresd a társaságát, ha ketten vagytok, mondhatod neki, hogy szeretsz vele lenni/ beszélgetni.

2012. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
szerintem egyél hashajtót
2012. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az eddigi válaszolóknak, és az utolsó válaszolónak üzenem, hogy leperegnek rólam a hülye hozzászólások :SS :D
2012. febr. 9. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!