Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vetessem észre egy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vetessem észre egy 2 évvel idősebb fiúval a suliból, hogy nekem tetszik, vagy egyáltaltalán hogy vagyok és létezem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy korrepetáljon.
2012. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj neki a folyosón "véletlenül" és ejtsd le a papírjaid a földre.
2012. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ugyan azt se tudom h milyen tanulóó és mondom h azt se tudja ki vagyok mármint szokott látni csütörtökönként leginkább mert mellettük van óránk dee egyébként semmi, hogy nézne ki h csak hirtelen odaállítok elé h bocs nem korrepetálnál?
2012. márc. 1. 17:16
 4/8 A kérdező kommentje:
a 2. válasz jóó azt hiszem de nem tom h mikor merre jár és nincs mindig egy köteg papír a kezemben!!:D valaki segítsen mert én már teljesen belezúgtam!! és ő meg nem is tud rólam semmit!
2012. márc. 1. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
mondjuk ha néha látod köszönj vagy mosolyogj rá talán ebből valahogy majd elindul egy fajta ismerkedés...
2012. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:DD Én is pont így vagyok, és már két hete sokszor járkálok arrafelé, amerre neki van órája, ránézek, mosolygok rá, és szerintem most már észrevett :)) ha van öszzesített órarend valahol a folyosón (nálunk van) akkor nézd meg, és járkálj arra... és nekimehetsz véletlen is :$
2012. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajnos nálunk ilyen nincs...:((csak hétfőn van egymás mellett óránk..meg néhány óráját tudom h hol van
2012. márc. 25. 18:40
 8/8 anonim válasza:

Látom komolyan érdekel a srác.Nos először is,huuuuha,hol is kezdjem.

Mindenképpen kedves legyél,a kisugárzás mindennek a kulcsa,ha morcos vagy,akkor röktön lerí,hogy téged jobb,ha elkerül.Ha azt mutatod magadból,hogy nyitott vagy,akkor ő is érdeklődéssel nézne utánad.Amit feltétlen ajánlok,hogy menj oda hozzá,és te kezdeményezz.Tudom,nagyon meredeken hangzik és félsz tőle,de figyelj,nem kell.A fiuk nyámnyilák,ők nem kezdeményeznek.Mond neki,hogy:-Szia.Láttam hogy xxx órád volt.Nagyon hülye vagyok hozzá,a tanárom azt mondta kellene egy kis segítség.Halottam,hogy te jó vagy,tudnál segíteni.

Ha beképzelt a fiu,akkor azt mondja nem,ha nem az akkor azt mondja igen.

2012. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!