Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jönnek be ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be ennyire az idősebb pasik?

Figyelt kérdés

Nem tudom mért,de totál beindulok az idősebb 40es pasikra.Én 21 vagyok és,ha belegondolok,hogy mennyi a korkülönbség teljesen beizgulok az még plusz pont,ha nős is:S

Tudom sokak szerint ez beteges,de nem tehetek róla,nem tudom mért alakult ez ki bennem:(Szerintetek?

21/L


2012. febr. 8. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt láttad anyádtól
2012. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te egyszerűen ilyennek születtél és ennyi.Szerintem majd lesz egy olyan srác is aki körül belül veled egykorú és vele fogod magad jól érezni!:-)
2012. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

35 éves nem túl fiatal neked?

Én nem csak nős vagyok, hanem szívesen meg is mutatnám neked mi az a minőségi jó szex ha jó csaj vagy ;)

Bár szerintem csak trollkodsz itten :D

2012. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Addig ok, hogy idősebb pasikra buksz, de az hogy nős is az egy plusz, már szemétségnek számit az én felfogásom szerint.
2012. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 menta34 ***** válasza:
64%
2012. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Gyere ciluka nálam is jó vagy!:)


34f

2012. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 4. válaszolóval. A kutyát se zavarja, hogy 40es pasikra buksz, de az nem szemétség, hanem undorító, gusztustalan dolog lenne egy nős pasival kezdeni. Ha az utóbbit pedig megteszed, akkor qrvára szégyeld magad. (meg az a nős férfi is, aki belemegy.) Egy egész családot tennél így tönkre. Szóval csak óvatosan ezzel a ''jajjjj de izgi egy nős hapival ágybabújni^^'' dologgal. Ha meg nincs senkije, akkor meg senkinek nem fáj.
2012. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Legalább szerzel egy pár jó napot egykét elpuhult kapcsolatban lévő pasinak :)
2012. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!