Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj ha az idősebb nők jönnek be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha az idősebb nők jönnek be?

Figyelt kérdés
17/F vagyok és a nálam idősebb csajok jönnek be körülbelül 25 éves korig... Persze partykon elvagyok velük meg minden, de van olyan csaj akinek a fiatalabb pasik jönnek be??? Ja és még teljesen hülyeség az a mondat hogy a lányok éretebben gondolkodnak....
2010. júl. 11. 19:24
 1/6 anonim válasza:
szetem nem baj minden csajnak más jön be szval:D
2010. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

én is így vagyok ezzel :)

a probléma csak annyi, hogy ezzel a dologgal bizonyos értelemben el vagynuk "átkozva" mert a nők általában az idősebb pasikat keresik

(tisztelet a kivételnek)

2010. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj. Ismerkedj idősebbekkel, ha úgy találod jónak, a korod is alkalmas rá, hogy megértsétek egymást (kicsit nehezebb lenne ha 13 évesen akarnál 20 évesekkel ismerkedni...). Különben is, ez a korosztály szerintem bőven egységesen fiatalnak nevezhető. És igen, vannak olyan lányok, akik a fiatalabb fiúkat részesítik előnyben :D Persze kérdés, hogy mennyien, és rájuk akadsz-e, de idővel minden törekvés sikerrel jár...

23/F

2010. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én 22 vagyok és nagyon bírom a te korosztályodat, úgy kb. 16-20 éves srácokat, nagyon helyesek vagytok! Úgyhogy létezik ilyen lány! Nem mindenki az idősebbekre bukik, bár tény, hogy sok lányt inkább ők érdeklik, mert hogy érettebbek, de nem szabad általánosítani..
2010. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19:46 most is egy 16 éves srác tetszik nagyon :) csak nem tudom mit szólna hozzám :D
2010. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jujj az durva 19:46-os... ;) De sok sikert...
2010. júl. 11. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!