Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az idősebb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és a velem egyidős fiúk nem jönnek be,mert a többség nagyon gyerekes, csak a 20 felettiek, viszont tisztában vagyok vele, hogy egy huszonéves semmit se szeretne egy gimis lánytól,ami persze normális.
2011. szept. 30. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
ebben a korban minden kiscsaj az idősebbekre bukik, csak arra vigyázz hogy ne baszasd magad végig
2011. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
naná,hogy normális.rengeteg lánynak ilyen korban a "vénebbek jönnek be"
2011. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, egy 2x éves is akarhat egy gimis lánytól, főleg sexet. És normális, hogy tetszenek neked az idősebb pasik, ha egyszer jó pasik. Azt meg megértem, hogy a gyökerek nem tetszenek, de azért vannak normális emberek is a korosztályodban. Ezért áltlaánosan ezt ne mondd ki.

A lényeg, hogy normális vagy.

2011. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Az a nem normális, amikor valakinek nincs esélye a saját korosztályában és ezért a kicsiket akarja kihasználni.

Minden egyéb más dolog rendben van. Az erőszak, a kihasználás a rossz dolog.

2011. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Te már 16 évesen lehet, hogy érett vagy. De egy olyan emberhez, aki sokkal idősebb, dolgozik, nem nagyon fogsz illeni. Csak attól függ, hogy milyen a felfogásotok, életkörülményetek. De szerintem nincs benne rossz.

Egyedül azon gondolkodom el, ha egy 3x -as egy 14 évest d..

Bár a 14 éves is lehet sexy, de mégis, még gyerek. Annyira kihasználásnak tűnne.

2011. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok és, ha pont egy tizenéves normális lányt találnék, akkor nem lenne akadály a kora. És nem csak szexet akarnák tőle. Azt még hozzátenném, hogy nálam az alsó korhatár 17. 22F
2011. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam 16 az alsó korhatár, de attól még 12 -ig sok lány szokott tetszeni. Természetesen nem mindegyik.

21/F vagyok, de nálam sem számít a kor, egx 4x -es nővel sem lenne gondom a sex szempontjából. De én hossszú távú kapcsolatot szeretnék, figyelek a másik emberre is, jövőre is éás én sem csak a sexet akarom.

2011. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, és 25 év alatti pasik nem az eseteim, túlságosan gyerekek még.
2011. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként egy 20 éves egy 20 éves között tűnhet akár 10 év korkülönbség is agyilag is kinézetre is szerintem. Most nem azt mondom, hogy 20 és 10 éves. Hanem mondjuk 28 és 18.
2011. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)) a legtöbb ismerősöm szerint érettebb vagyok a koromnál, és pár hete találkoztam egy 24 éves sráccal, nagyon jól kijöttünk, elbeszélgettünk, de mindketten tisztában voltunk vele, hogy nem valószínű,hogy működne köztünk bármi a korkülönbség miatt. nemsokára végez az egyetemen, én pedig még csak tizenegyedikbe járok...
2011. szept. 30. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!