Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az idősebb lányok jönnek be igazából? :\

Figyelt kérdés

15éves vagyok, 6éves korom óta focizok - igaz jelenleg csak "hobbi" szinten- így MOST lenne időm rá, de meg se próbálom mert tartok a csalódástól.


Volt sok lány, akivel összejöhettem volna, de az utolsó pillanatban mindig meghátráltam..[magyarán hülyítettem a lányt, mert mikor zöld volt az út hátráltam..:(]


15vagyok(3hónap és 16!) de a 16-17évesek jobban tetszenek, mint a korosztályom.


10.-es vagyok egyébként, lehet azért, mert nekem még 9.esnek kéne lennem s érettebb lányokkal vagyok körülvéve?


Egyébként lenne esély egy 16-17éves lánynál?


köszi


2011. máj. 7. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nem nagy csoda, de tartsd észben, egy két év múlva a a most 15 éves lányok is 16-17 évesek lesznek.

:)

Az lesz az érdekesebb majd, mikor megtapasztalod 30 évesen, hogy a 20 éves csinibabák kacsintgatnak rád.. :)

2011. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ahahaha:D


de van esély befűzni egy 16-17éves lányt??

2011. máj. 7. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:
elvileg van, mert en lany vagyok es 2 evvel fiatalabb pasik kellenek, de gyakorlatilag meg nem tudom, de ha rajtam mulik akkor siman lehetne barmi
2011. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

van hát, én eddig 2 17 éves lánnyal jártam(az egyik már majdnem 18 volt) szal az a lényeg hogy próbálkozz náluk...

15/F

2011. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akk király (Y)
2011. máj. 7. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
eddig nekem is csak idősebb csajokkal volt dolgom
2011. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!