Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire baj, ha az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, ha az idősebb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Szóval, azt vettem észre, hogy inkább az idősebb pasikhoz vonzódom. Pl én jó magasról lesz@rom Justin Biebert, viszont Colin Firth, Jared Leto, Robert Downey

Jr...iszonyú lázba hoz. Apakomplexussal ne jöjjetek, mert szerintem csak arról van szó, hogy őket látom igazi férfiaknak. Szerintetek működhet 20-30 év korkülönbséggel egy kapcsolat? Félre ne értsetek, 15 évesen nem szándékozok egy 40 éves pasival összejönni, csak szerintem, ha majd 20 leszek, akkor sem fognak nagyon érdekelni a huszonéves pasik.


2011. márc. 10. 22:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
hat...szerintem eleg hulyesegm lenne,mert gondonlj bele,ha leszel 30 eves,hogy fogsz elmenni buliba egy 50eves emberel?...
2011. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem se jöttek be soha a pejhedző fiúk.Jó nem a nagypapa koruakra buktam,de az érett pasik vonzottak.
2011. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A szexen kívül nem tudsz mit nyújtani egy idősebb férfinak. Rendben, ott a friss husi meg minden, de azért a legtöbb 40-es férfi többre vágyik néhány töcskölésnél, pláne ha jó képű és volt már benne része bőven.


20 év különbség nagyon nagy, nincs semmi "korosztályos" emléketek, teljesen más életszakaszban vagytok, nincsenek közös barátaitok, a közös szórakozások nagy része meglőve a korkülönbség miatt (nem vihetsz egy 40 éves palit a 20 éves barátnőd bulijába, stb.). A férfit pedónak v. perverznek nézik, a nőt pedig egy pénzéhes kis szajhának.


Csak, hogy tudd, hogy mit vállalsz be.


26/f

2011. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. ez csak egy tipikus tini baromság, ami a lányoknál elő szokott jönni, hogy csak jóval idősebb pasi kell nekik, majd kinövöd


2. én számomra is sokkal inkább nő egy 34 éves mint egy 15 éves, de baromság, nem lehet így válogatni, majd úgyis kinövöd te is, én nem foglalkozok ezzel, szóval nem hajtok 30as nőkre.


16f

2011. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

20-30 év korkülönbséggel működhet ideig-óráig..csak egyrészt a gyereked nagy valószínűséggel apa nélkül nő fel vagy fiatalon elveszti az apját..másrészt hamarabb megözvegyülhetsz + a férfi leléphet egy fiatalabb nővel mert elkapja a kapuzárási pánik.


Most még vonzó de amikor te 30 éves leszel a párod meg 60 akkor nem igazán vonzó amikor jön a hír, hogy elvitte az infarktus vagy összeszűrte a levet a 20 éves Katikával és a többi.

2011. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Én dettó ugyanilyen voltam ennyi idős koromban.

15 éves voltam és a 30-as pasikért voltam oda. Mindig azt számoltam, hogy ha én 20 leszek, akkor ő majd 35 körül.

Nálam ez megmaradt, most is a 30 év körüliek jönnek be, bár most már ez nem olyan sok korkülönbség.


És nem kell apakomplexusra gondolni, csak jobban néznek ki a 30 év körüliek mint a 15 éves kisfiúk. :) Semmi baj nincs ezzel amíg álmodozás szintjén marad.


22/L

2011. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez nem gáz, majd kinövöd :) tini koromban én is a nálam 20-27! évvel idősebb pasikba voltam belezúgva. most 30 éves fejjel azért már nem kéne egy 60 éves pasi sőőt 10 évvel idősebb sem :D
2011. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet úgy hozzá állni a dologhoz, hogy néhány évig fog "csak" tartani és akkor nem gáz az, ha sokkal idősebb nálad a férfi. Pláne úgy, hogy még ilyen fiatal vagy és még előtted áll az egész élet. Akkor jól is esik az, hogy körülzsong és olyan dolgokat ad neked egy idősebb férfi, amiket egy korodbeli nem tudna..

Ez viszont elhamarkodott kijelentés ott a végén, hogy ha húszon éves leszel akkor sem fognak érdekelni a 20on éves fiúk. Hehe.

Inkább nem írom le ide a véleményemet. Vagyis csak annyit, hogy elképesztő nagy szellemi fejlődésen képesek átmenni a fiúk a 2.X betöltését követően. Elkezd kialakulni az a különbség, ami miatt te is inkább az érettebb férfiakhoz húzol... A lányok az első szakaszt teszik meg gyorsabban, a fiúk a 2.-at...

2011. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező!


Na mi van?! Fáj az igazság, hogy apakomplexusos vagy? :)

(Te igazoltad ezt a tényt.)

____________________


23:33


A lányok és a fiúk ugyanolyan lassan érnek.

2011. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs apakomplexusom, csak a FÉRFIAKÉRT vagyok oda és nem a 18 éves pasikért, akik kb óvodás szinten járnak még agyilag.
2011. márc. 11. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!