Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire baj, ha az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, ha az idősebb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Szóval, azt vettem észre, hogy inkább az idősebb pasikhoz vonzódom. Pl én jó magasról lesz@rom Justin Biebert, viszont Colin Firth, Jared Leto, Robert Downey

Jr...iszonyú lázba hoz. Apakomplexussal ne jöjjetek, mert szerintem csak arról van szó, hogy őket látom igazi férfiaknak. Szerintetek működhet 20-30 év korkülönbséggel egy kapcsolat? Félre ne értsetek, 15 évesen nem szándékozok egy 40 éves pasival összejönni, csak szerintem, ha majd 20 leszek, akkor sem fognak nagyon érdekelni a huszonéves pasik.


2011. márc. 10. 22:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

"23:33

A lányok és a fiúk ugyanolyan lassan érnek."


Minek kell ilyen megnyilvánulást prezentálni ilyen helyen? Nem értem az egészet. Én nyomon követem az öcsém fejlődését és magabiztosan állíthatom, hogy nem csak ő, de az összes többi fiú osztálytársa, mind általános iskolában, mind most gimiben messze el van maradva a lányoktól agyban, viszont az is biztos, már csak elég a saját példámat venni, hogy ez hamar és észrevétlenül meg fog változni. Aztán majd azon kapják magukat a fiúk, hogy "ti még mindig itt tartotok?"

2011. márc. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
40%

23:18 (kérdező)


Fogd már föl, hogy apakomplexusod van!

Most is azt bizonyítottad, hogy agyilag dedós vagy. Végül is mivel te még csak egy csitri vagy, ezért érthető, hogy nem tudsz gondolkozni.

______________________


00:59


"Minek kell ilyen megnyilvánulást prezentálni ilyen helyen?"

Azért, mert én a valóságot írtam. Nem vagy képes elfogadni a valóságot? Pedig muszáj vagy.


Akkor te ezek szerint álomvilágban élsz, mert a tények engem támasztanak alá (vagyis hogy a lányok és a fiúk ugyanolyan lassan érnek).

2011. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!