Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem a fiúnak? De ő sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emilya Valentine kérdése:

Tetszem a fiúnak? De ő sokkal idősebb nálam! Ak miért hív talira?

Figyelt kérdés
van 1 srác nemrég ismertem meg buszon . majd bejelölt fb - on ... utána hívott hogy menjek el egy buliba ha van kedvem .. nem mentem el utána meg mondta h menjek 11-30 busszal Miskolcra mert ő is azzal jön ... most mivan ?? ő 22 éves én meg 15 ..!! Mondjuk nincs csaja .. de akk. is ... vagy ő nem nézi a kort? ! most honnan tudjam hogy tetszek e neki ?
2012. febr. 27. 19:20
 1/5 VladTomi válasza:

Felejtsd el nagy ívben a dolgot ha jót akarsz magadnak és neki is.

Kiskorú vagy ő a börtönnel játszik te pedig lehet az életeddel. Mi van ha elrabol megerőszakol vagy kinyír?

Az hogy nemrég ismerted meg nem jelenti azt hogy bízhatsz is benne.

Gondolkodj picit lehet persze hogy szerelmes beléd de ott vannak a szülők is. Mekkora balhé lenne belőle ha beállítanál vele otthonra hogy anya apa ő a pasim.

Halott kapcsolat lenne és neked lenne rossz hidd el

2012. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elrabolni kinyirni megerőszakolni nemfog xD ismerem a tesóit + a szüleit is . őt még csak most ismertem meg ^^
2012. febr. 27. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak meg akar dugni. Bocs, de ez az igazság. Te csak egy kislány vagy neki.
2012. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem igenis lehet,hogy tisztességes szándékai vannak. 7 év nem a világ vége -.-
2012. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 fölött kölcsönös beleegyezés esetén max egymással játszanak s nem a börtönnel. Nem azt mondom hogy a legjobb, de az emberek előszeretettel fenyegőznek börtönnel anélkül hogy tudnák miről van szó.
2012. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!