Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék? Tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Tetszik egy kicsivel idősebb lány, de van barátja. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A lány 1 hónap múlva lesz 18 éves, én pedig 9 hónap múlva 17. Körülbelül 20 napja van barátja, legalábbis a facebook szerint. Egy ilyen "lájk és szívezek" kiírás szerint csak pár hete ismerik egymást. Szerintem nem illenek egymáshoz, mivel a "srác" 25 éves. Kamionsofőrként dolgozik, gyanítom nem nagyon vannak együtt.

Ő egy teljesen normális lány, nem dohányzik, nem jár diszkóba, nem issza le magát minden hétvégén a sárga föld alá, kicsit csendesebb, mint én. Nagyon szép lány(és most nem a kifestett ribancokra gondolok, Ő tényleg szép). Már alsóban és felsőben is egy iskolába jártunk, már akkor nagyon tetszett, de nem hittem volna hogy ennyire belebolondulok. Egy faluban/kisvárosban lakunk, egy iskolába járunk, ő egy évfolyammal van felettem. Jövőre végez az iskolával. Én nem vagyok se kövér, se ronda, se hülye, se kocka, csak az a baj, hogy kicsit csendesebb vagyok. Eddig sohasem beszéltünk, még facebookon se jelöltem be csak úgy ismeretlenül.

Volna valami cseppnyi esélyem, vagy hagyjam a francba, és bízzak benne, hogy hátha szétmennek?

Az értelmes troll-mentes válaszokat nagyon szépen köszönöm.


2012. febr. 13. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Na és ha van barátja?Nekem ez soha nem jelentett akadályt ha megtetszett egy csaj.


Ha bebizonyítod hogy jobb vagy , többet tudsz nyújtani neki mint a jelenlegi pasija akkor a tiéd lesz a csaj.

2012. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legalább annyi gerinced legyen, hogy ha van pasija, békén hagyod. Nem a te dolgod el dönteni, hogy illik-e hozzá, vagy nem. Az ő élete, az ő szerelme, csak tudja, hogy szereti-e vagy nem, ugye? Ha nem illene hozzá, és nem szeretné, akkor nem lenne vele, pont. Szánalmasak a hozzád hasonló alakok.
2012. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

15:30 Attól nem vagyok szánalmas, mert tetszik a lány. Eddig soha senki szerelmi életébe nem szóltam bele, és nincs is igazán kedvem szétrobbantani őket. Te vagy a szánalmas, ha nem értelmezed a szöveget amit leírtam.


15:23 Gondoltam rá, hogy úgy semmi hátsó szándék nélkül elkezdek vele beszélgetni, többet vele lenni, és egyre közelebb kerülni hozzá, hátha meglátna bennem valamit.

2012. febr. 13. 15:44
 4/4 V. Péter ***** válasza:
Na most én a barátnőmet az előzőt egy 7 éves kapcsolatból szakitottam ki. Szoval lehetséges, kérdezgess rá hogy minden rendben van e, kerülj a bizalmába hogy elmondja a titkait, és ha tudsz a barátjárol hogy milyen akkor csinálj oylanokat amivel a lány szemében jobb lehetsz nála.
2012. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!