Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belezúgtam egy nálamnál 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy nálamnál 20 évvel idősebb pasiba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eléggé magam alatt vagyok,amit igyekszek titkolni. 31 éves nő vagyok. Megismertem egy nálamnál sokkal idősebb férfit, aki az 50es évei elején jár, de nagyon fiatalos és nekem az első pillanattól kezdve nagyon tetszett! Észrevettem, a dolog kölcsönös, ő is hasonlóképpen érezhet, ha meglát, egyből fülig ér a szája, izgatott, elvörösödik, mint a rák, nagyon kedves, udvarias, stb...de itt megakad a dolog. Jegygyűrű nincs az ujján, de a családi állapotára még nem mertem rákérdezni....

Úgy találkoztunk, hogy ő fogtechnikus, nekem pedig pár új korona kellett a fogamra. Neki kellett elvinnem a gipszmintát, amit a fogorvos a kezembe nyomott. Voltam nála többször próbán mivel több koronáról volt szó és egyesével csinálta.

Nem jellemtő, hogy idősebb pasikba zúgjak bele, de ez a férfi nekem nagyon bejön! A baj, hogy a nagy elpirulós jelenetek után mindkettőnk leblokkol, és elakadunk, így ment eddig.

Azt tudom, én nem merek kezdeményezni, mert ciki lenne, ha egy 20 évvel idősebb pasast randira hívnák, nem akarom magam nevetségessé tenni, a másik, nem tudom, ő foglalt-e? Lehet, van valakije, és azért nem lép, de az is lehet, fél randit kérni, mert ő is tisztában van a nagy korkülönbséggel....

Eddig csak pár szót váltottunk és az is elég nyögvenyelős volt a nagy izgalom miatt. Olyan görcs féle idegesség szállt meg, amit alig bírok leküzdeni, ha meglátom!

Vicc, de még az egyetemi államvizsgámon sem fostam ennyire!

Ami még gond, hogy a koronák már kész vannak és már nem kell hozzá menni....most voltam nála utoljára az utolsó korona is elkészült. Szóval a fog címén találkozni már nem tudok, csak ha kitalálnék vmit, hogy vhol nem jó....de hazudni meg utálok!

Ti mit tennétek? Nagyon magam alatt vagyok!



2012. febr. 24. 23:34
1 2
 1/12 vnas00000 ***** válasza:
no problem ha nincs családja akkor hajráá :)
2012. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

31 és 50 közt már nem olyan nagy a különbség.

Próbáld meg esetleg a szakmája iránti érdeklődés címén felkeresni. Vagy tudja a fene... :)

2012. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az ne frusztráljon, hogy idősebb nálad :) Felnőtt nő vagy :)

Esetleg közös ismerősötök nincs? Ők meg tudnák mondani, hogy van-e családja.

Egyébként ismerem ezt az érzést :)

2012. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a megérzésem, hogy elvált, valószínű, már van gyereke /gyerekei. Nem hord jegygyűrűt és a nyoma sem látszik (pl. a csík, amit a nyomás vagy a nap okoz), Én is egyedülálló vagyok.....de őszintén szólva, engem nem érdekel a fogtechnika! Csak ő! Az én szakmám egész más.....természettudományokból van diplomám és ezen a területen is dolgozom....meg szakács vagyok....
2012. febr. 24. 23:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Fogtechnikusként könnyen lehet, hogy a munkája miatt nem viselheti a jegygyűrűjét, persze ne legyen igazam :)

De mondom, keress közös ismerőst :)

2012. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31-50 az semmi .. amikor pedomacin hirdeti magát a 16éves kiscsaj 35éves kannal..
2012. febr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
nevezd el apunak.,
2012. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden 50 évesnek fülig ér a szája, ha nőt lát...

amúgy ha gazdag akkor hajrá!

2012. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as: nem gazdag, de nem is lepukkant topis.....abszolút átlagos, ahogy én. Mindkettőnknek van munkája és sokat dolgozunk, van jövedelmünk, ami fontos, még tudjuk fizetni a számlákat....de nem dúskálunk a javakban, mint a Matocsi/Orbán/Gyurcsány.félék......jelenleg a mai magyar helyzetben örülök annak, hogy szükség van rám a munkahelyemen és dolgozhatok! A legnagyobb dilemma egyébként nem is a párválasztás vagy a férjhez menés, hanem a gyerekvállalás, mert bevallom, féltem az állásom....eddig még gondolni sem mertem gyerekre, pedig 31 vagyok
2012. febr. 29. 21:56
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
neked inkább elmeorvoshoz kéne menni
2012. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!