Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belezúgtam a volt osztálytársn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a volt osztálytársnőmbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom elcseszni a barátságot közöttünk. Nem tudom, h mondjam meg neki.
2012. febr. 24. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vagy cselekedj vagy hagyd mert barátság így nem lehet
2012. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ezen filózok most is
2012. febr. 24. 21:56
 3/17 Csokasi-a81 ***** válasza:
94%
ha belezúgtál, akkor már nincs visszaút :D hajrá, előre a szerelmed kegyeiért!!!!! Tűzön vízen át!
2012. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

milyen szöveget ajánlotok, mert gondolom ez nem a legjobb:

beléd estem, mint Hummer a Balatonba :D

2012. febr. 24. 22:02
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

és miközben felé lébdelsz izzon a szemed a vágytól, a kétségbeesés legkisebb jelét is fojtsd el és mindeközben dudold a rocky zenéjét

ha szükséges élld is bele magad és miközben mész egyszer kétszer dukkingolj el a por icák elõl és amikor már majdnem odaértél áhított nõd elé szagold meg a lehelletedet mert a tegnap esti piritos hagymával lehet hogy nem volt a megfelelõ választás és amint ezwk meg oltak ties a pálya tigris

2012. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
XD
2012. febr. 24. 22:12
 7/17 anonim ***** válasza:
ha hasznos tanács volt vagy legalább egy mosolyt csaltam arcodra akkor használd a zöld gombot(különben ha nem van még ilyen ahonnan ez jött)
2012. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
köszönöm
2012. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
már használtam :), ha tudsz akkor még írhatsz ilyeneket, ha megkérhetlek
2012. febr. 24. 22:18
 10/17 Csokasi-a81 ***** válasza:
Szöveg: "az az igazság, hogy nem így terveztem... azt tudtam, hogy nagyon szép vagy, és aranyos, meg hogy nagyon szeretek veled lenni, de azt nem tudom már mikor jöttem rá hogy szerelmes lettem beléd... nagyon fontos vagy nekem...
2012. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!