Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nyomi vagyok? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nyomi vagyok? :S

Figyelt kérdés
19 éves leszek augusztusban, és még nem volt barátom. Szó sincs róla, hogy görcsösen akarnék, csak néha olyan magányosnak érzem magam, és jól esne, ha valaki megölelne, vagy csak elmennénk valamerre sétálni...stb. Még sosem csókolóztam, és arra is kíváncsi lennék, hogy milyen. Nem azért nincs barátom, mert csúnya lennék (egészséges önértékeléssel rendelkezem, átlagos lány vagyok), hanem azért, mert mindenkiben találok valami kivetnivalót. :S Hogyan szokjak le erről? A másik meg az, hogy pécsi vagyok, de jövőre Pestre megyek vegyészmérnöknek a BME-re, és lehet, hogy hülyén hangzik, de már fölöslegesnek tartom az itteni ismerkedést? Vagy nem az?
2012. febr. 28. 23:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves "nem fognak felvenni"!


Miért ne vennének fel? Elmondom neked, hogy 11.-ben benne voltam a második fordulós OKTV-sek táborában, illetve emelt kémiás iskolába járok, heti 8 kémiám van, mert külön órákat is veszek. Sokat laborozok, és imádom a szerves kémiát. Nem értem miért írsz le látatlanba... Tudom, hogy felvesznek, mert van két nyelvvizsgám, plusz emelt kémiát fogok írni.



A többieknek pedig köszönöm a válaszokat. :D

2012. febr. 29. 20:12
 12/17 anonim ***** válasza:
te buktál?
2012. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem buktam.
2012. márc. 4. 22:43
 14/17 anonim ***** válasza:
Pedig egy évvel idősebb vagy valamiért! Így nem nehéz oktv-n is jól szerepelni a fiatalabbak között. Más ilyenkor még 17 éves és még csak ezután lesz valamikor 18, akár augusztus végén.
2012. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Most fogok érettségizni. 18 éves vagyok, augusztusban leszek 19. Az osztálytársaim között van, aki már 19. Nem vagyok egy év előnyben. Az OKTV-n is ugyanolyan korosztállyal versenyeztem.
2012. márc. 7. 21:11
 16/17 A kérdező kommentje:
...ja és felvettek a BME-re, kedves idegen. :)
2013. jan. 3. 13:27
 17/17 anonim ***** válasza:

gratulálok!

ügyes vagy! :-)

2013. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!