Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nyomi vagyok? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nyomi vagyok? :S

Figyelt kérdés
19 éves leszek augusztusban, és még nem volt barátom. Szó sincs róla, hogy görcsösen akarnék, csak néha olyan magányosnak érzem magam, és jól esne, ha valaki megölelne, vagy csak elmennénk valamerre sétálni...stb. Még sosem csókolóztam, és arra is kíváncsi lennék, hogy milyen. Nem azért nincs barátom, mert csúnya lennék (egészséges önértékeléssel rendelkezem, átlagos lány vagyok), hanem azért, mert mindenkiben találok valami kivetnivalót. :S Hogyan szokjak le erről? A másik meg az, hogy pécsi vagyok, de jövőre Pestre megyek vegyészmérnöknek a BME-re, és lehet, hogy hülyén hangzik, de már fölöslegesnek tartom az itteni ismerkedést? Vagy nem az?
2012. febr. 28. 23:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
felesleges... majd a koleszban a rengeteg pia drog és szexparti helyre fog tenni
2012. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha kibírod ezt a fél évet, akkor talán nem kellene. én is távkapcsolatban élek pont pécs távlatában. szóval, ha tudod kordában tartani a szerelmet, akkor most még az utolsó szemeszterben a tanulmányaidra figyelj. de mint tudjuk a szerelmet nem lehet féken tartani... szóval ismerkedj, és reméld, hogy a szerencsés kiválasztott is pestre jön tanulni! :-)
2012. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
és, hogy a főkérdésedre is válaszoljak: egyáltalán nem vagy nyomi! :-)
2012. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Vegyészmérnökire nem fognak felvenni. Pokoli kemény, ha sikerülne is, hamar ki fogsz esni. Majdnem mindenki kiesik onnan.
2012. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is a közelben lakom. Akarsz beszélgetni?
2012. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mint mostanában minden.de ha eddig nem barátkozott, az azért is lehetett, mert a könyvek fölött görnyedt, és tanult. szóval tud, és nem kell félteni! :-)
2012. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát Pesten elég nehezen fogod megtalálni a BME-t, ugyanis az összes épület Budán van. Gondoltam jobb, ha tudod.

De a kérdéseidre válaszolva:

Azt neked kéne tudnod, hogy annak tartod e.

Nem az.

2012. febr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"vegyészmérnökire nem fognak felvenni" :D:D milyen kedves hozzászóló,kicsit magából indul ki:D

egyébként kérdező, tavaly még én is pont ugyanúgy a te helyzetedben voltam. az egyetem tényleg sok mindent megváltoztat,hidd el:) feljössz koliba,elkap az egyetemi pörgés,és csak győzöd kapkodni a fejed.. nem feltétlen a kolis szex meg drog partikról beszélek,bár tény hogy koleszban ez a lehetőség is nonstop elérhető:D:D de biztos hogy megfogsz ismerkedni új,komolyan veendő arcokkal is,ne aggódj:) BME gólyatábor egyébként hírhedt:D majd győzd levakarni azokat akik fel akarnak avatni smárolás terén:D csak okosan

2012. febr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a bme-n lesz elég jelentkező.
2012. febr. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Csak 36% a válaszom ?

Megy az lejjebb is, ne legyetek ennyire nyuszik, nincs húsvét.

2012. febr. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!