Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak azoknak van jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azoknak van jó pasija aki nyomul a pasikra, rámenős, ribi? Ha próbálsz tisztességes nő maradni, csak a nyomi próbálkozóid maradnak.21/L

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 01:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
mi számít neked jó pasinak?
2012. jan. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
jóképű, határozott, karizmatikus, megbízható
2012. jan. 8. 01:49
 3/43 anonim ***** válasza:
attól függ hogy néz ki nálad a nyomi és hogy a jó pasi :D
2012. jan. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom a tisztességes nő azt jelenti, hogy játssza az elérhetetlent és semmit sem tesz egy kapcsolatért. A csajok szemében pedig minden csaj ribanc, aki sikeresebb náluk. Ők tesznek valamit azért, hogy legyen valakijük, te nem. Ez a nagy titok.
2012. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok miss plázacica, műkörmös, ribi, rámenős lehet... Én összeakadtam az abszolút ideálommal, amiben igen, játszottam szerepet, hiszen ha nem mondom el, hogy én hogy vélekedek róla, akkor lehet ő a büdös életben nem gondolt volna arra, hogy több legyen köztünk. Így alakult, aminek én örülök és nagyon szeretjük egymást.


Lehet, hogy pont az a baj veled is, hogy elengeded az ilyen lehetőségeket. Nem kell ezerrel nyomulni, de azért te se ülj ölbe tett kezekkel, nyugodtan adhatsz jelzéseket a számodra tetszetős srácok felé...

2012. jan. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem van karizmom :D

Vagy az nem ugyan az, mint a karizmatikus? Amúgy rossz a kérdés, biztos nem a nyomulás/nem nyomulás dolognál rontasz el valamit.

Én pl a visszafogott lányokat is ugyan úgy, talán jobban keresem.


Ha valami érdekel, írj privit, mert kíváncsi vagyok 1-2 dologra.


F22

2012. jan. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Nagy az elvárásod cica.
2012. jan. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Szóval ezek szerint nekem kéne udvarolni, hogy legyen egy helyes fiúm? Érdekes elméletek.
2012. jan. 8. 01:55
 9/43 anonim ***** válasza:
a "nyomi próbálkozóid" közül is lehet hogy van határozott, megbízható, karizmatikus... nyisd ki jobban a szemed.
2012. jan. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
nincsen, csak olyanok akik semmilyen csajnak nem kellenek :(
2012. jan. 8. 01:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!