Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok a ragaszkodós, rámenős pasikat elhajtják, és azokkal állnak szóba, aki semmibe veszi szinte őket?!

Figyelt kérdés
Azt vettem észre a legtöbb lánynál, hogy ha van két férfi, akik közül az egyik kedves, ragaszkodó, rámenős, a másik pedig szinte semmibe veszi, a legtöbb esetben az utóbbi pasit választják, de miért? Nem igénylik talán a lányok a kedvességet, a törődést?!
2011. jún. 5. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
a túlzott ragaszkodástól én kikészülök. Eddig még javában csak olyanokhoz volt szerencsém aki folyton a sarkamban volt, szinte megfojtott a szeretetével, egyfolytában ölelgetni akart... Arany középutat keresek, és talán meg is találtam. (:
2011. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ami nem lehet a tiéd, mindig az kell.

Neked ez a kereszted, a sorsod, ami hajt.

De ha megkaptad, már nem érdekel

Ott rohad a szemétdombon majd."


19F

2011. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
ez azért van,mert aki lesza.rja őket azt hiszik azoknál nem jönnek be és jobban güriznek h megszerezhessék,aztán az a leszarós alkat átalakul az első változattá jobbik estben....
2011. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Ez nem csak a lányoknál van így,mindenkit a kihívás érdekel és nem a nyeremény.
2011. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem csak a lányoknál van, oda-vissza működik. A válasz pedig egyszerű akit nem kaphatsz meg az sokkal jobban kell, mint az aki ott hever a lábaid előtt. Kell a kihívás. 24/L
2011. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem így választottam és soha nem fogok így.

21/L

2011. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert akit könnyen megkaphatnak abban nincs kihívás
2011. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És akkor el kell JÁTSZANI hogy nem is kell nekünk az illető vagy mi a f*sz? Mire jó ez?
2011. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 majjan válasza:
ez esetleg azért lehet mert utóbbiért küzdeni kell. nekem volt már fiúm mind2 fajtából és egyik se az igazi. a kettő közti átmenet a legjobb ;)
2011. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy örök körforgás. Tegyük fel, hogy srác vagy. Megismersz egy lányt, aki nagyon tetszik. Ő magasról tojik rád, nem érdekled, pedig te mindent megtennél érte. Ezért aztán megkeseredsz, és akaratlanul is így kezdesz el bánni a lányokkal. Végül lesz egy lány, akinek nagyon bejössz, de mivel lényegében te ugyanazt csinálod vele, mint az eredeti imádatod tárgya, ő is megkeseredik, kemény és elérhetetlen lesz. Ördögi kör, amiben végül úgy tűnik, hogy minden lány cafka, és minden pasi disznó, pedig csak valaki nagyon megbántotta őket. Állandóan ezzel találkozom, személyes élményem is volt. Ezt úgy lehet feloldani, ha egy szemét pasi a nála próbálkozó kedves lánynál elhiszi, hogy nem szemét minden lány, visszavesz az arcból, és elhiszi, hogy szerethetik egymást. Ekkor a srác visszavált rosszfiúból aranyosba, és a lány sem lesz másokkal szemét. Ez például nekem és a páromnak a története. Megbántottam mert előtte megbántottak engem, de ő kitartó és megbocsájtó volt, és boldog házasok lettünk, szóval van remény! :)
2011. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!