Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Túl rámenős vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Túl rámenős vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, múlt héten ismerkedtünk meg. Utána nálam aludt, még vasárnap is átjött. Úgy éreztem, hogy kölcsönös a vonzódás, láttam a szemében.

Ezen a hétvégén hívtam bulizni. Hétközben írtam neki két sms-t és egyszer hívtam, két nap késéssel írt egy sms-t, hogy nem ér rá, családi dolga van.

Aztán ma írtam neki a neten is, de nem válaszolt.

Mit gondoltok, le akar koptatni vagy csak próbálja kicsit húzni az idegeimet, esetleg kéreti magát?

Nem akarok túl rámenősnek sem tűnni, de azért a tudtára akarom hozni hogy érdekel.

Szerintem most rajta a sor, hogy lépjen.

Szerintetek? 25F


2011. jan. 16. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez attól függ. Mit írtál neki sms-t és mit válaszolt rá? Nyugodtan próbálkozz nála, legyél rámenős, ha érdekled akkor úgysem zavarja. "Sajnos" nálam ugyan így próbálkozott egy srác. Még amikor 10-es voltam akkor kezdte, folyton megkeresett a suliban, msn-en is írt és sms-eket is folyamatosan írt. Én alig írtam vissza neki, sms-t soha sem írtam , azzal amgyarázva hogy: nincs pénz a kártyámon. Jó fej de én csak barátként tekintettem rá (és volt pasim). A végén írt egy sms-t hogy nagyon bejövök neki és szeretné ha járnánk stbstb...erre visszaírtam neki, másnap reggel a suli bejárata elöbb várt rám:D

Utánna próbálkozott hogy majd akkor ha nem lesz pasim akkor lehet e nálam esélye. Mondtam hogy talán.

2 évre rá szakítottunk a barátommal és amint megtudta újra próbálkozott. Kb. egy hónapon keresztül ugyan úgy hívott bulizni, moziba, filmet nézni, stb. Persze nem mente el vele mert haverként tekintettem rá. Szegény nagyon próbálkozott, msot egy időre leállt. Szerencsétlent nagyon sajnálom.

Bocsi hogy ennyit írtam, de csak le akartam írni a saját tapasztalatomat. Szerintem azt lehet érezni ha valakit nem érdekelsz és csak untatod őt. Ha elhívod valahova és rögtön igent mond akkor szeretne veled lenni de ha gondolkozik rajta akkor nem biztos. Ha bejössz neki akkor nem hiszem hogy zavarja hogy rámenős vagy, mert szeretne veled lenni. Sok sikerült!

18/L

2011. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*sikert
2011. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább várd meg hogy ő mit lép. Meglehet hogy tényleg sok dolga akad családi ügyekben. Annyit azért megüzenhetett volna hogy majd keres esetleg téged. Sajnos nem hiszem hogy kéreti magát:S ne haragudj.

Várj még egy ideig, és ha nem jelentkezik akkor felejtős.

23/L

2011. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, most nekem is úgy tűnik, hogy nem érdeklem.

Ezzel nem is lenne semmi baj, akkor továbblépnék.

Csak pont ő kezdeményezett. Amikor felajánlottam, hogy aludjon nálam, előszőr nemet mondott, aztán amikor látta rajtam, hogy nem próbálom mégis meggyőzni, hirtelen mégis lett kedve átjönni - persze csak aludni azt mondta - de utána amikor lefeküdtünk rámmászott :)) Még este mondta, hogy holnap is szívesen átjönne, én mondtam h én is szeretném, és át is jött.

Hétfő reggel csókkal búcsúztunk meg minden.

De a lényeg: én tényleg úgy láttam a szemében, hogy nagyon boldog és tetszem neki. Meg az ágyban mondta is, hogy olyan cuki vagyok :)


Tehát így kezdődött, most meg hirtelen semmi. Nekem ez nagyon fura.

Az motoszkál a fejemben, hogy csak addig érdekeltem, amíg nem mutattam érdeklődést. Amíg ő kezdeményezett.

2011. jan. 16. 23:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem ez lenne az első eset..,
2011. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még mindig ugyanott tartok :(
2011. jan. 18. 12:02
 7/13 Zaemon ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is, csak 20 éves koromban, bár nem hinném, hogy ez sokat számít.


Eleinte finoman közeledtem, rengeteget beszélgettünk, együtt jártunk bulizni minden hétvégén, szinte minden napunkat együtt töltöttünk. Kialakult egy jó barátság, de én többet szerettem volna kihozni a dologból: bevallom, belezúgtam a leányzóba rendesen. Aztán mikor "kettes fokozatba kapcsoltam" és tudtára is adtam az érzéseimet, a válasz az volt, hogy "olyan jó barátok lettünk, ne rontsuk el".


Úgyhogy az én jó tanácsom a tapasztalataim alapján, hogy legyén rámenős egészen nyugodtan, mert egy nő nem fogja megkockáztatni, hogy egy biztos barátság rámenjen egy bizonytalan kapcsolatra.


20/F

2011. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Zaemon ***** válasza:
*30F akart lenni a vége :)
2011. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy ő kezdeményezett (nem barátilag)
2011. jan. 18. 13:28
 10/13 anonim ***** válasza:
lehet h csak szexre kellettél neki.
2011. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!