Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nos, lányok, itt a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, lányok, itt a nagy lehetőség, hogy mindenki bemutassa kreativitását! Hogyan hívjak el egy pasit randira, hogy ne legyek túl rámenős?

Figyelt kérdés

tehát szitu a következő:

Pasi, feltehetően félénk, 4-5 hónap szemezgetés, jópofizás, kerülgetés, én meguntam ezt, és eldöntöttem, írok neki mailt, és megkérdezem lenne e kedve valahol találkozni velem, és beszélgetni egyet(azért mailben, mert határozatlan ideig nem megoldható, hogy összefussak vele! amúgy nem vagyok a netes ismerkedés híve, ez az eset viszont kivétel). Ez szerintem annyira nem letámadós szöveg, de azért várok más ötleteket is, olyanokat főleg, amik hasonló esetben beváltak! :) köszönöm előre is!


2010. jan. 28. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs valami kamu indok? Én mindig a spanyolházit kértem el :D vagy bármit amiben tud segíteni.
2010. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

mi mindig msnen dumáltunk és akkor rendszeresen írtam, h hello, meg tudod adni a spanyolházit?

aztán belement a "játékba" ő is elkérte egy csomószor. Én amúgy akkor is simán elkértem, amikor felírtam én is, meg ilyenek.

2010. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kamu indok? nincs sajnos :S idősebb is tőlem pár évvel, és nincs egy közös pont sem, ami miatt találkozhatnánk... :S
2010. jan. 28. 23:38
 4/9 anonim ***** válasza:

még mindig én vagyok :D


az kár... akkor viszont kénytelen leszel egyenesen leírni.

Gondolom 4-5 hónap kerülgetés alatt valamennyire összehavaerkodtatok, mert akkor nem veszi ki magát hülyén annyira. Leírod, hogy szeretnéd megnézni ezt és azt a filmet (vagy bármit, ami eszedbe jut ahova hívhatod).

Csak lazán, én nem írnék nagyon mást a levélbe, csak cikisebb lesz tőle. Ha nekiállsz kertelni, attól csak nyomulósabb lesz.

Legrosszabb esetben azt mondja hogy ne, de akkor még mindgi van bizonytalan hosszú időd "nyalogatni a sebeid"

2010. jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi!

igazából a kerülgetés abban merült ki, hogy én vártam, hogy hátha odajön hozzám, de mindig csak téblábolt körülöttem, beszélgetésre pedig nem került sor... amikor pedig elszántam magam, hogy odamegyek én, ezt tudtára is adtam ,most viszont bizonytalan ideig nem találkozunk a "megszokott" helyen :( emiatt aztán el is vagyok keseredve és szeretném mielőbb tisztázni a helyzetet...

2010. jan. 29. 00:02
 6/9 anonim ***** válasza:

írjál vmi teljesen semlegeset. nem beszéltettek valami témáról, ami kapcsán tudnál küldeni neki vmit, hogy nézze meg, vagy töltse le, vagy mitomén? Nézd meg mit válaszol, ha benne van válaszában, hogy szeretné folytatni a levelezést akkor már csak türelem kell.


spamer

2010. jan. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Iwiwen nincs pasik és csajotok? Nekünk bejött :)
2010. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ird meg neki kerek perec.Kerdezd meg tole szerinted meddig elunk?


Na csak azert mert 4,5 honap szemezgetes utan igazan leulhetnenk a mekiben 1 tea mellett tovabb tenni ugyan ezt.

2010. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nincs semmi téma

nincs pasik és csajok

az utolsó tetszik :D

köszi

2010. jan. 29. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!