Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak azoknak van jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azoknak van jó pasija aki nyomul a pasikra, rámenős, ribi? Ha próbálsz tisztességes nő maradni, csak a nyomi próbálkozóid maradnak.21/L

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 01:48
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem már mindent leírtak előttem, de én is csak azt tudom mondani hogy aki számodra nyomi kategóriába sorolandó az lehet egy sokkal értékesebb ember, sokkal megbízhatóbb mint azok akik után sóvárogsz. Azt mondtad legyen megbízható, egy olyan pasi akinek nem kell csaj csak válogat, mint te, az nem lesz megbízható. Még a srác aki igen is boldog hogy össze tud jönni valakivel igen. Attól hogy bármilyen csajjal szívesen járna nem le fele minősíti őt számomra hanem felfele, mert nincsenek előítéletei és el tudja fogadni az embereket, valószínűleg azért mert tisztában van saját gyengeségeivel és erősségeivel. Ha már közeledik feléd, kezdeményez az már egy elég erős jellemre vall, sokszor nem is tudjátok lányok mekkora erő kell leszólítani valakit.

És mi számít neked jóképűnek? Csak mert a férfiak sokkal változatosabbak mint a nők, sokkal karakteresebbek arcra testfelépítésre így egyikre se lehet mondani hogy ronda, ti szoktátok mondani hogy csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél. Amúgy sem a külső fog számítani hanem hogy hogy érzed magad vele, ami sokban a belső értékeken alapszik.


De hogy a kérdésedet is megválaszoljam. Azért van azoknak jó pasijuk mert nem izgatja őket hogy hűséges vagy bármi, nézzen ki jól és kész, ezeknek a "ribiknek" ennyi elég. És a férfi is ember és hiú, mi is szeretjük ha jelzéseket adnak nekünk hogy bejövünk valakinek. Ne élj álomvilágban, senki nem fog megtalálni csak úgy, de ha megtalál és leszólít akkor ne azt kéne nézned hogy nyomi hanem, hogy itt egy srác aki vette a bátorságot hogy velem kezdeményezzen, egy srác aki engem szúrt ki nem a másik 100at. Ha tisztességes nőnek tartod magad akkor vetkőzd le a felszínes gondolkozásodat, nem azt jelenti hogy járjál valakivel aki igénytelen, vagy belsőleg nem felel meg, de a szinte kizártnak tartom hogy olyan világ rondája pasikkal van dolgod, csak nézed más csajok pasijait és irigykedsz hogy nekik ő jutott neked meg csak ő. Aztán lehet ők 1 hónapig lesznek együtt, ti meg évekig.

Régi osztálytársaim közül is érdekes mód a csúnyább vagy inkább úgy mondom kevésbé feltűnőeknek van stabil kapcsolatuk még most is. Ez azért van mert ők nem a herceget várták csak valakit akivel jól érzik magukat, és idővel rájöttek hogy minden külsőség ellenére meg van az a harmónia amitől egy kapcsolat erős.


22/f

2012. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Végtelenül arrogáns és érzéketlen vagy, és meg sem érdemelsz nemhogy jó, de semmilyen pasit. Hogy van képed ilyen lenézően beszélni azokról, akik próbálkoznak nálad? Fogalmad sincs arról, hogy egy férfinek mekkora lelkierőre van szüksége ahhoz, hogy megszólítson egy lányt, és ez hatványozottan igaz azokra, akik nagyjából sejtik is, hogy 10-ből 9 lánynál azonnali "nem" lesz a válasz. Te mikor csinálsz hasonlóan bátor dolgot a vágyaidért, hmm?
2012. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Kérdező, gondolj bele, ha meg egy nagyon helyes srácot sodorna melléd a szél, akkor meg azon aggódnál, hogy vajon ki vet rá legközelebb szemet :)


No, de félre a tréfát.

Igaza van annak, aki azt tanácsolja, hogy ne utasíts el valakit csak azért, mert elsőre "lúzernek" vagy "nyominak" tűnik. Nem leszel azzal kevesebb, ha a kevésbé vonzó srácoknak is adsz egy esélyt, legalább egy beszélgetés erejéig.


Azokkal is egyetértek, akik az apró jelek közvetítése mellett kampányolnak, bár szerintem sem kellene nyomulnod, (az már más kérdés, hogy párkapcsolatban a nőnek is ugyanúgy tennie kell azért, hogy normálisan működjön) attól, hogy egyre kevésbé divat, akadnak még férfiak, akik előnyben részesítik a vadászatot.


A "rámenős ribikkel" pedig hidd el, nem éri meg versenyezni. Tisztelet a kivételnek, rámásznak a jóképű tuskókra, csak azért, hogy villoghassanak velük, de tök mindegy, hogy érzelmileg egy nulla a pasas. Van ennek értelme? Ez csakis arról tanúskodik, hogy rettentően éretlenek még.

2012. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de a szépség relatív, én nem nyomultam páromra, mégis az enyém lett és nekem ő "jó pasi"...
2012. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

"se csúnya se szép, pont átlagos vagyok"


Vagyis rusnya. Mert ha egy kicsit is átlagos lennél, akkor már 5 méterrel a fellegekben járnál, mint a kortársaid nagy része. Ha egy átlagos srác írna, akkor mindenki azt válaszolná, hogy ne is álmodj 10/10-es csajokról, érd be átlagossal, sőt csúnyával. Bezzeg egy csajnak nehogy ilyet írjanak már, fel meg fog sértődni. A külső még nem minden. Rengeteg átlagos, sőt a te szavaid szerint nyomi srác van, mégis van nőjük. Az általad jó pasiknak nevezettek pedig csak egy szűk réteg, melyet a média akar lenyomni az emberek torkán. De egy szót sem írtál a belsődről. Ami persze kiderült: egy beképzelt, hülye, flegma p.csa vagy, aki elvrája, hogy Brad Pitt széles mosollyal, egy csokor virággal és egy doboz bonbonnal becsengessen, mert neki ez jár.

Meg is érdemled, hogy ne legyen senkid. Először azon gondolkozz már el, hogy te mit teszel azért, hogy kiérdemeld a normális pasit.

2012. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Na mostmár más nőket hibáztatsz azért,mert nálad nem próbálkoznak a helyes férfiak?:D Attól mert valamelyik nő nem átlagos,hanem szép az még nem ribi!Ne féltékenykedj más nőkre.Ha pedig valaki tetszik neked akkor tedd meg te az első lépést.Ne rinyálj!
2012. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként nekem a párom helyes 10/10-es... na most akkor legyél féltékeny rám is :D
2012. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
áhh, sztem csak annak látod. ha 10-es pasim lenne én egy percet sem vesztegetnék az életemből itt gyk-n
2012. jan. 8. 19:53
 39/43 anonim ***** válasza:
23%

de mivel ronda vagy, így nincs 10/10es pasid, SŐT még 1alkalomra sem kellenél azoknak... ;)

Leszállhatnál a magas lóról...

2012. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Pedig jobb ha összebarátkozol a GYK-val, mert egy darabig még nem lesz senkid. Ha pedig még csak alkalmira sem kellesz, akkor a hiba a te készülékedben van.
2012. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!