Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Normális vagy papucsság vagy nyomi?

Figyelt kérdés
ha egy srác úgy 17évesen úgy veszti el a szüzességét hogy rámászik a lány(aki tapasztalt 16évesen o.O) és kiszolgálja magát a srácom. A srác meg hagyja
2010. okt. 29. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Melyik pasi nem hagyná?
2010. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
47%

Szerintem az ilyen egy lúzer.

20/L

2010. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

a mostani barátom így vesztette el a szüzességét, persze ez már nagyon régen volt... kb4éve

és neki rossz élmény maradt meg, egyik exével sem beszél. gyűlöli őket.

de amikor erre gondolok akkor..olyan fura gyűlöletet és hányingert érzek:S olyan fura-rossz érzés fog el...

MIÉRT???????

2010. okt. 29. 20:57
 4/17 anonim válasza:
94%
De azért a csaj se semmi...16 évesen tapasztalt? Hát gratulálok...
2010. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
szoval ez mostanában egyre többször eszembe jut...és olyan ideges leszek tőle és mérges leszek a barátomra, ahogyan elképzelem... és olyan...fúj:S
2010. okt. 29. 20:59
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Én élvezném a srác helyében. Nem neki kellett üldöznie a lányt, kiszolgálták...
2010. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
87%

Neked nem kellene a párod múltbéli szexuális életével foglalkoznod. Az undor szerintem abból fakad, hogy a TE MOSTANI barátodat képzeled el egy másik nővel....féltékeny vagy netán? Vagy csak szimplán rosszul esne? Jobban tennéd tényleg, ha a jelenlegi kapcsolatotpkra koncentrálnál, nem pedig a nem közös múltatokra!


Amúgy melyik férfi nem szereti, ha kiszolgálják? :-P :-D

2010. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
90%
Szerintem speciel ez egy olyan kérdés amire a srácnak kéne tudni a választ. Kit érdekel ki mit gondol? Ha a srác szereti a lányt a lány szereti a srácot, és számukra ez így oké, akkor teljesen rendben van. Ha a srácnak ez nem volt jó így és szerette volna másképpen elveszteni a szüzességét akkor kissé para a dolog. Bár nyilván egy 16 éves lány sincs azzal igazán tisztában, hogy mit vár egy fiú az első alkalomtól. A gáz az az, ha előtte nem beszélték meg, hogy ki mit vár a másiktól. A kommunikáció csodákra képes. ;)
2010. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg nem gondolni rá. Én sem képzelem el a páromat másokkal, mert az nem jó és nem normális. Most veled van, az meg a múlt.
2010. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Felesleges ezen agyalnod. Mindenkinek vannak az életében olyan dolgok,amelyeket nem biztos, hogy megfelelő módon tett meg vagy úgy járt volna el, ahogy az a nagy könyveben meg van írva. Neked a JELENETEKKEL kell foglalkozni, nem azzal ami volt.
2010. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!