Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roland3 kérdése:

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akitől még régen megkérdeztem hogy járjunk-e és ő azt mondta hogy igen.Másnap viszont azt mondta hogy neki ez még túl korai és előbb ismerjük meg egymást jobban.Ezekután többször is elmentünk 2-esbe és úgy érzetem hogy jól érzete magát.Azonban az utolsó 4-5napban nagyon már rám se néz és ha beszélek vele akkor is csak 2-3 szavas valászokat ad.
2012. febr. 23. 16:44
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nincs értelme ennek a "barátságnak". Lehet csak kihasznált de szerintem nem érdekled annyira... Próbáld meg azt hogy te sem mész oda hozzá és rá sem nézel és ha nem megy oda hozzád akkor tényleg nem érdekled de ha megkérdezni, hogy most mi van, vagy egyáltalán oda megy hozzád akkor lehet valami...
2012. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!