Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a fontos, hogy legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fontos, hogy legyen a férfinak bátorsága kezdeményezni, vagy nagyon nem mindegy az se, hogy milyen kezdőszöveggel indit?

Figyelt kérdés

Persze most nem vulgáris szövegekre gondolok, vagy "elvesztettem a telefonszámom add meg a tied" dumákra.Sokszor hallok olyasmit, hogy a srác-férfi bepróbálkozott és nagyon leégette a csaj ezek után.Tehát a bátorság meg van a pasiban odamegy csajokhoz, de nincs különös dumája, akkor már ne is próbálkozzon?


Ezen az oldalon is mind azt hajtogatják, hogy a férfiak töketlenek, pedig sok esetben inkább az a gond, hogy nem tudják mit mondhatnának egy idegen lánynak és a végén már oda se mennek.Én értem, hogy minden számit:

-legyen meg a bátorság, legyen meg az stilus, legyem meg a jóduma...de ha az adott helyzettben nincs jóduma ötlet akkor meg se próbálja az ember?



2012. febr. 23. 15:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Nagyon szépen mosolyogsz, meghívhatlak egy italra?"


Hát csak abban a ritka esetben mondhatom ezt, ha tényleg mosolyog.


Helyzet: 2 csaj ül az asztalnál, pont belépek látom tetszek nekik, mit mondhatnák nekik?

Másik helyzet: egy csaj megy az utcán egyedül, szimpatikus és úgy tünik ő is néz diszkréten felém, mit mondhatnák neki?


A kezdet mindig olyan nehéznek tünik, főleg ha semmit nem tudsz a lányról.Én arra gondoltam, persze hogyha meg is áll, hogy köszönök,mondom, hogy édes, bemutatkozom és kérdezösködök merre tart.De ha van jobb ötletetek osszátok meg velem is.

2012. febr. 23. 20:37
 12/13 anonim ***** válasza:
"Szia, miért nem mosolyogsz olyan szépen, mint akit meg lehetne hívni egy italra?"
2012. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia engm a buszon egyszer így szólítottak le: (éppen leszálltunk)

Szia te nem a Malévnál dolgozol?

Mondom nem.

Azt mondta: de kár, pedig akkor minden nap láthatnálak!


Na ez pl nagyon aranyos volt :)

28/N

2012. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!