Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem azt, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogyha egy lány visszautasított akkor mindenik vissza fog ettől arrafele, és kedvem nincs már kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Amúgy meg hányadik visszautasítás után lehet biztosan meggyőződni, hogy nem kellek a lányok 95%-nak?
2012. febr. 14. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán mert csalódtál, és letört vagy?
2012. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én pontosan így vagyok minden egyes próbálkozás után és sajnos mára már nem is merek kezdeményezni a lányoknál. :/


Szeretném, ha végre egy lány jönne oda hozzám, hogy szeretne megismerni, mert félek, hogy egyedül maradok, pedig olyan jó lenne már egy barátnő. :/

2012. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell kezdeményezni és akk nem ér kudarc.xd
2012. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már betöltöttem a 23-at és eddigi tapasztalataim szerint a lányok nem mennek oda. Megéri várni még 23 at, hátha akad valaki aki odajön hozzám? Egyeseket csodálva nézek, hogy egyik csajról vándorolnak a másikra amig egyiknél nem kapnak zöld utat. Ezek milyen üresfejű csávók lehetnek, nincsenek érzéseik, teljesen érzéketlenek hogy meg se b@sszák a visszautasításokat?
2012. febr. 14. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:
figyelj nem kell szomorkodnod az a lány nem is érdemli meg hogy hozzá szólj! merj kezdeményezni mert nem vagy reménytelen hidd el vannak lányok akiknek pont te kellesz... és nem kell számolgatnod hogy hány százalékának nem kellesz de ilyen téren válogass! elutasítanak szard le lépj a következőre! úgy sajnálom hogy manapság ennyire elutasítanak titeket a lányok! mondjuk én is lány vagyok de aki eddig odajött hozzám az csak 1 éjszakákat kért azokat el utasítottam.. de ismerkedés céljából még senki sem hívott el.. de úgy vettem észre hogy mivel sok lány kicsit túl sokat válogat a fiúk félnek az újabb csalódástól és kezdeményezni se mertek.. de te viszont ha már elutasít egy csomó lány akkor legyél bunkó aztán kész nem érdemlik azt meg hogy veled legyenek... aki igazán értékeli az emberséget az biztos össze fog jönni veled! sok sikert fel a fejjel jó csajozást ;) én szurkolok neked :D
2012. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

100. után, ha abból 95 visszautasít...

Oké, tényleg elkeserítő egy picit, ha visszautasítanak, de ez ne vegye el a kedved. Gondold végig, hogyan közeledsz a lány felé, hogy tudnád jobban csinálni, mit tehetnél még a külsőd érdekében stb.

Hajrá. :))

2012. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség, még nem találkoztál azzal, aki illik hozzád.


Amúgy a statisztikában ezt hipotézisvizsgálatnak hívják és a 95 %-ot konfidenciaintervallumnak :D

2012. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes tőled hogy támogatsz annak ellenére hogy nem tudod ki és mi vagyok :) Ez igazi emberség. A gond csak ott van hogy amikor odakerülök egy újabb szituációba, akkor minden erőm elhagy és lefagyok. Nem megy már. Olyan reménytelennek érzem magam, jól fogalmaztál. Ott van 4 milliárd nőszemély, és megkereseni azt az egyetlen igazit, hát kikérem magamnak, nehéz vállalkozás és ijesztő. Mintha tűt keresnék a szénakazalban.
2012. febr. 14. 20:06
 9/11 A kérdező kommentje:
20:02 A külsőm érdekébe tehetnék még valamit, csak nincs pénzem hozzá az a baj. És ez egy jó plasztikai műtét lenne. Akkor tán folynának a csajok be az ajtómon.
2012. febr. 14. 20:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert érdekes módon, eléggé hasonlóan gondolkodnak a nők amikor férfiakról van szó.A legtöbbjük a magabiztos, férfias kisugárzású, jó dumájú, jó humorú és mindenképp laza, nem izgulós tagot szereti.Ha te nem vagy ilyen, a legtöbb nő hasonló kritériumok alapján fog téged kiszürni és elhajtani.Tehát jogosan érzed ezt amit érzel és törvényszerüen fogsz elútasitást kapni, ha nem változtatsz magadon(nem lazulsz fel, nem válsz férfiassá stb.)


Persze még ott van annak is a lehetősége, hogy mázlid van és kifogsz egy olyan lány akinek bejőn az amilyen vagy.

2012. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!