Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem azt, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogyha egy lány visszautasított akkor mindenik vissza fog ettől arrafele, és kedvem nincs már kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Amúgy meg hányadik visszautasítás után lehet biztosan meggyőződni, hogy nem kellek a lányok 95%-nak?
2012. febr. 14. 19:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: hogy lehet olyasvalamin változtatni ami van és kész amióta az eszemet tudom? Olyan mintha arra koncentrálnék hogy az orrom egyenesedjen ki, holott ferde. Ezt kaptam, ezzel kell boldogulni. A lazaság, meg férfiasság sztem ki tudna alakulni még ebben az esetben is nagy nehezen, de ha nem volt sikered akkor miért válnál magabiztossá? A tudat hogy sikertelen vagy tesz bizonytalanná és feszengővé. Az elmédet nem tudod megtréfálni...vagy meg lehet? Javíts ki ha tévedek.
2012. febr. 16. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!