Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogam miatt tiszta forever...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogam miatt tiszta forever alone vagyok . _. Merjek kezdeményezni? 15/F

Figyelt kérdés
Mernék én csajozni,de fogam miatt nem merek csajozni szval nem szépitek nem a legszebb..Úgy szerintem nem olyan gáz de emiatt nem merek semmit kezdeni..Fogszabályzót most kezdjük intézni,de amíg a fogam helyrerakódik addig már leszek vag 17 ..Addig mi lesz..wáá.Nagyon gáz? (első 2 fogam közt van 1 rés és ki is áll..ha bevan csukva szám nem áll ki úgy de ha beszélek lehajtom fejem mert szerintem tök ciki ..éshát csajjal csókolóznék az olyan omg..) Lett volna barátnőm de vissza mondtam végülis de nem emiatt..
2011. dec. 18. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy "már" most lesz fogszabályzód.. Ne tudd meg milyen azzal egyetemre járni.. :S (hál Istennek nem nekem volt, hanem ismerősömnek..)
2011. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány és hány ezer fogatlan jégkorongosnak van topmodell csaja. Nem a fog teszi az embert.
2011. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
meg gáz h nem is találok olyan lányt aki tetszene :(..vagyis van de idősebb..( kilencedikes vagyok..) meg korosztályba mindenki 18 felett keres barátot..paff.
2011. dec. 18. 20:43
 4/15 anonim ***** válasza:
képet nem tudsz feltölteni?csak a fogsorodrol?
2011. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

várj, ki fog alakulni minden

15 évesen még nem vagy más, csak egy kiskamasz, semmiképpen nem maradtál le semmiről

a 15 éveseknek a közvélekedéssel ellentétben nincsenek nőik

17-18 évesen simán ráérsz mindenre

ha 19 évesen is szűz vagy, akkor kezdhetsz aggódni

2011. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja, igen, egy kép sokat segítene
2011. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni 19 évesen sem a szüzesség miatt. Én a fősulin vesztettem el 23 évesen.
2011. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
azabaj h félek h valaki felismer :D
2011. dec. 19. 21:37
 9/15 A kérdező kommentje:

10 képet csináltam de mindegyik rossz..:|

[link]

2011. dec. 19. 21:50
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát erről nem fognak felismerni, az biztos, sőt, még a fogaidat sem látja senki, legalábbis alig.

Amúgy miért baj, ha felismernek, akik ismernek, azok már tudják, hogy milyenek a fogaid...

2011. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!