Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi utáni sms-Ez most szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi utáni sms-Ez most szakítás?

Figyelt kérdés
Tanácsot várok. Tegnap együtt vacsiztam egy fiúval, ez volt az első randink. Ma reggel küldött egy sms-t az alábbival:"Szia, remélem jól vagy, tegnap jól éreztem magam, további szép napot. " Szerintetek ez lerázós sms volt? Mert nem kérdezte egy szóval sem mikor láthat viszont.

2012. febr. 23. 13:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem. azért nem kért újabb randit, mert előbb ő is puhatolózik, és nem akar nyomulni. Nekem szimpatikus.
2012. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Legalább válaszoltál neki valamit?
2012. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igen, válaszoltam, hogy köszönöm a meghívást és én is nagyon jól éreztem magam. Erre nem érkezett válasz. Közben megkérdeztem a nagybátyámtól is ( ő a bizalmasom és elég nagy nőcsábász is), ő azt mondta nem egyértelmű, lehet lerázás is, lehet, h nem akar még lerázni, csak talonban tart, mert ha igazán érdekelném azt írta volna, hogy várja a folytatást. Hát, nem tudom. :-(
2012. febr. 23. 13:42
 14/22 nielindi ***** válasza:
minden ember más. lehet, h félénkebb és nem irja azt, h várja a folytatást. meg azzal, amit irt, felméri a helyzetet, puhatolozik, h neked h tetszett a randi. ha látja a válaszodbol a pozitiv hozzáállást, amiből kiderül, h jöhet a következő, majd irni fogja. de a válaszod is lehet félreérthető ennyi erővel. nem irtál olyat, ami előrébb lenditené a dolgokat, vagy egy kis önbizalmat adjon neki a kövi randimeghivásra.
2012. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Tudja, h tetszett nekem a randi és ő is. :-))

Amikor elbúcsúztunk, akkor is csak annyi mondott: remélem még összefutunk. Én ezt se vettem túl nagy biztatásnak. :-((

Most direkt nem írtam neki olyant, h alig várom, h újra lássam.

2012. febr. 23. 13:54
 16/22 A kérdező kommentje:
A másik, ami miatt arra következtettem, h talán udvariasan bár, de le akarja a randit zárni: eddig mindennap feljött a csetre reggel. Ha kevés ideje volt, akkor is, ha csak 1 percre is. Amióta volt a randi, nem jött. Még tegnap este gondoltam is, h ha ma reggel nem jön a csetre, akkor ne számítsak túl sok jóra.
2012. febr. 23. 13:56
 17/22 anonim válasza:
eridj no te kis butus hát persze hogy leráz:PP
2012. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Úristen ez ám a női logika...

először is: még nem is jártok, hogy a fenébe szakított volna?

másodszor: a szavait nem kell kiforgatni, azt írta, hogy jól érezte magát veled, reméli jól vagy (te is jól érezted magad)

2012. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ne kombinálj, értsd szó szerint amit írt... Tudatta veled, hogy jól érezte magát veled, reméli jól vagy, és további szép napok kívánt. Ennyi...
2012. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak úgy búcsúzott majd összefutunk,meg már nem megy fel csetre akkor tuti lerázó volt.Igazából neked kell érezni h milyen volt a randi.
2012. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!