Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés

Előre szólok,hogy hosszú lesz és végig panaszkodni fogok,szóval akinek nem tetszik,már léphet is innen. Köszönöm.


Egy elkeseredett tinédzser vagyok. Már 10 éves korom óta tetszik egy fiú.:)) Barátok lettünk,és úgy érzem,hogy ez amolyan tini szerelem lett. Már 6 éve ismerjük egymást, egyik legjobb barátok vagyunk. Majdnem mindent megbeszélünk egymással. Még mikor 12-13 éves lehettem,elmondtam neki,hogy szeretem. Azt mondta,hogy nem tud úgy nézni rám,mint lány.:DD Azóta egy kicsit megváltoztam. Mindig megjegyzi,hogy milyen csinos vagyok és mennyire jól nézek ki. Próbáltam már elfelejteni,de egyszerűen nem megy. Kb. 2 évvel ezelőtt mivel úgy éreztem,hogy semmi esélyem,és látta rajtam,hogy valami bánt,ezért azt mondtam neki,hogy bejön XY,de nincs esélyem. Ami tulajdonképpen nem nagy hazugság,mert tényleg jól néz ki XY,de van barátnője. Tehát úgy tudja,hogy egy kis gyerek szerelem volt,és túl vagyok rajta. Nyáron volt egy úgymond "futókalandom". Kihasználtam a srácot,de ezt ő,mármint az a srác is tudta. A jelenlegi helyzet szerint úgy tudja,hogy nem tetszik senki sem.

Az elmúlt 1 évben nagyon megváltozott a kapcsolatunk. Nagyon sokszor megdícséri,hogy csinos vagyok. Akik nem ismernek vagy nem ismernek annyira,mind azt hiszik,hogy járunk. Jelenleg neki sincs kiszemeltje. A barátaim azt mondják,hogy lépnem kellene,szerintük van esélyem. De egyszerűen nem merek,még csak célozgatni sem,félek,hogy tényleg csak barátként néz rám. Vannak pillanatok,amikor elhiszem,hogy lehet esélyem,de ez legtöbbször nem így van.

Együtt mentünk volna bulizni,de sajnos úgy alakult,hogy mégsem tudtam menni. Olyan aranyos volt,írt sms-t,hogy ne sajnáljam,nem nagy szám a buli.

Tegnap rámírt,hogy menjünk ki,úgyhogy ma kimentünk. Nagyon sokat beszélgettünk. Pasi-csaj téma is szóbakerült, én pedig természetesen azt mondtam,hogy senki se tetszik.:/ Az egyik puszink szájra ment. A találkozás végén mondta,hogy nagyon jól érezte magát,gyakrabban kéne megismételnünk. Mondta,hogy szívesen elkísér egy darabon haza,én hülye,pedig rávágtam,hogy nem kell *facepalm*. Nem is gondolkodtam,mert amúgy kb. 300 m-t kellett sétálnom. Ááá.

Voltunk együtt színházban,annyiszor megölelt. Annyira jól éreztük magunkat.:)) Mindig meghív valamire,sosem engedi,hogy kifizessem. Az is előfordult,hogy megfeleztük a kajánkat.:)

De ugyanakkor rengeteget jár bulizni,smárol egy csomó lánnyal.

Nem tudom eldönteni,hogy ezek a dolgok,amiket leírtam csak baráti gesztusok vagy annál több? Csak reménykedek és bebeszélem magamnak? Megváltoztathatja valaki a véleményét,ha egyszer nemet mondott? Forever friendzoned?! Mit kéne tennem? El kéne mondanom neki,hogy mit érzek?


Köszi,ha végigolvastad.:)

16/L


2012. febr. 23. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondd el igen, ha nem teszed összejön majd mással te meg sírhatsz, hogy a tiéd lehetett volna.

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, egy lány pont ugyan így bukott be engem nem rég.

21f

2012. febr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó volt olvasni a kis történeted, tök aranyos :)


Elég egyoldalúan fogalmaztál, mármint nem voltál túlságosan objektív... Így sajnos nehéz megítélni, hogy a srác tényleg érezhet-e valamit irántad.


Azonban ha tényleg minden így történt, és nem csak így jött le neked, én amondó vagyok, hogy bizony valóban lenne esélyed :)


Én arra bíztatlak, hogy bizony beszélgess el vele. Elég komoly barátoknak tűntök, szerintem egy komoly beszélgetés nem fog gyerekesen végződni..

Hívd el őt valahova, üljetek le és meséld el neki, hogy hogy érzel. Ne szerelmet vallj neki, csak mond el neki, hogy úgy érzed kezd kialakulni valami több. Aztán majd elmondja ő is, hogy ő hogy vélekedik. Ebből le tudod szűrni, hogy hányadán áll a dolog.

Ne hesegesd el ezeket a gondolatokat, mert nagyonis benne van a pakliban, hogy összejöhettek. Adj neki egy löketet. Kockáztass :)



21F

2012. febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy válaszoltatok.:)


Pontosan én is ettől félek,hogy csak én látom így. Félek,hogy csak belemagyarázok a dolgokba mindent. A barátaim sem tudják teljesen jól megítélni,mert mindig kettesben vagyunk. Tiszta bolond vagyok,ha vele vagyok,körülbelül mint egy 10 éves.:D A 6 év alatt az összes csajról tudok,akihez köze volt komolyabban. Nem volt olyan igazán komoly barátnője. Egyszer volt szerelmes egy nála idősebb lányba,de annak is már 2 éve. Azóta csak bulikban kavargat. Éppen arról beszéltünk,hogy egyikünk sem tudna mondani olyan csajt/pasit,aki megfelelne az elvárásainak. Ez egy kis füllentés volt részemről.:D

3 éve azon dolgozok,hogy a gondolatot is kiirtsam a fejéből,hogy esetleg még mindig odavagyok érte.:D Jaaaj.

2012. febr. 23. 00:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy kiirtani csak úgy tudod, ha kibeszéled magadból?

Amíg nem szembesíted a srácot a helyzettel, soha nem leszel képes túllépni. Mert mindíg azon agyalsz, hogy "mi van ha...", "lehet, hogy...", stb...


Ha ki akarod irtani a fejedből, mond el neki. Korábban már leírtam...


Havisszautasít, az lesz a kellő lökés a továbblépéshez. De ezt neked is el kell hinned ;)



21F

2012. febr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te jó ég,hát nem lesz egyszerű...
2012. febr. 23. 01:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ezek a dolgok soha nem egyszerűek ;)


Viszont a jó barátokból lesznek a legjobb párkapcsolatok... :) Érdemes nem elhesegetni az ilyen gondolatokat...



21F

2012. febr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dvenom válasza:

Hát remélem nem maradsz Friendzone-ba mert én abban maradtam. :/

Kérdezz rá mindenképpen! Ha meg jól sülne el a dolog amit kívánok neked akkor azt a más csajjal smárolos témára meg figyelj jobban

2012. febr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bembinó ***** válasza:
Csak azt bánhatod meg amit nem teszel meg , mivan ha elmondod ? Vagy összejösz vele vagy nem , mi van ha nem mondod el ? Nem jösz vele össze , ez ilyen egyszerü.Kérdezz rá , tedd meg a lépést ,hogy több elgyen belőle mint barátság.
2012. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!