Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudassam vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Tudjátok nekem iskolában nagyon tetszik valaki de rám se hederit én hiába szenvedek hogy észere vegyen de egy pillantása sincs rám és nem is fogok hozzá oda menni hogy meg kérdezem " járnánk e" szóval még mindig reménykedek hogy észre vesz mert azt mondják hogy a remény vesz el utoljára... (És nem vagyok dagadt!) :DD
2012. febr. 21. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemed?
2012. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2012. febr. 21. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
És aztán? Attól még nem vesz észre, hogy nem vagy dagadt! Túl jámbor vagy és nagyképü, nem csoda, hogy átlátszó vagy a számára. Nem is kell ilyen szöveggel egy fiú elé állni, inkább figyelj oda arra, hogy ne csak ő legyen a középpontba, mert így másoknak sincs esélye te nálad. Foglalkozz másokkal is, ( beszélgetésre gondolok, hogy ha látja, hogy mindenki ember a szemedben ) lehet hogy ez így szemet szúr majd neki.
2012. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha lány vagy ne nyomulj ! A pasik nem szeretik. Inkább próbáld megismerni valahogy.. Barátilag...és ha bejössz neki majd mondja :))
2012. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!