Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg srác vagyok. A tanfolyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srác vagyok. A tanfolyamra, ahová járok, jött egy új lány, és nagyon figyel rám, keresi a társaságom. Ez jólesik, de hogy próbáljam rávezetni, hogy ne élje bele magát semmibe?

Figyelt kérdés
Nem tudom, tudja-e a többiektől (ők tudják), hogy meleg vagyok. Nem akarom átverni, de nincs tapasztalatom lányokkal, tehát nem vagyok biztos benne, hogy szeretne tőlem valamit, vagy csak haverkodik.
2012. febr. 16. 19:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%

Úristen ez nekem esik rosszul hogy egy csajt így elutasítasz =/ =/

Pont egy lány kikezdene veled és áhhh ... hagyjuk.

2012. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, a csaj nem kérdezte még, van-e valakid? Mert ha tényleg ismerkedni akar, akkor valszeg ezt is megpróbálja majd kipuhatolni, és akkor tudathatod is vele, mi a helyzet. Esetleg ha már ilyen személyes témákra terelődik a szó köztetek, akkor nyugodtan szóba hozhatod a saját szerelmi életedet is, egyúttal tisztázva, mi a helyzet.
2012. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Akit szerettem, az dobott, úgyhogy melegség ide vagy oda, amúgy se akarok kapcsolatot.
2012. febr. 16. 20:25
 14/17 Napkiraly ***** válasza:
40%
rendezz büszkeségfelvonulást a folyosón :)
2012. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#8-as (20:02) vagyok,

Persze, ez is nehéz. De tapasztalat, hogy ha valamit semlegesen közölsz, se pozitív, se negatív irányba nem tolod el a hangulatot - tehát csak közölsz valamit, akkor az illető sem dobja magát hanyatt. (Persze vannak agresszív kivételek, de azt hagyjuk. Fő a realista optimizmus. :) Nem hiszem, hogy ez a lány harapós volna hirtelen, ha eddig jól elvagytok, mellesleg.)

2012. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy tudja meleg vagy és éppen ezért keresi a társaságod, mert tudja melletted biztonságban lehet. Nekem is van egy meleg barátom, és én is ezért kezdtem el vele barátkozni, mert tudtam, mellette biztonságba vagyok.
2012. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült, hogy a többiek már elmondták neki, mi a helyzet. El is hívott egy plázába, hogy segítsek neki ruhát választani :) nem volt probléma, jóban lettünk utána, bár már nem találkozunk.
2013. jún. 8. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!