Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg srác vagyok. A tanfolyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srác vagyok. A tanfolyamra, ahová járok, jött egy új lány, és nagyon figyel rám, keresi a társaságom. Ez jólesik, de hogy próbáljam rávezetni, hogy ne élje bele magát semmibe?

Figyelt kérdés
Nem tudom, tudja-e a többiektől (ők tudják), hogy meleg vagyok. Nem akarom átverni, de nincs tapasztalatom lányokkal, tehát nem vagyok biztos benne, hogy szeretne tőlem valamit, vagy csak haverkodik.
2012. febr. 16. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Megerőszakolni csak nem fog. Ha majd kérdezi elmondod az igazat.
2012. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Tudom, hogy nem ezt kérdezted, de miért nem próbálod ki vele ?

Ha nem undorodsz töle, egy próbát megér.



35/F

2012. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Dicsérd meg a cipőjét.
2012. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jóba vagy valakivel a tanfolyamon? Ha igen, "súgasd meg" vele, mi a stájsz...
2012. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Ejts el pár célzást, hogy van valakid.
2012. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy "nem lehetnénk inkább barátnők?" :-)
2012. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ha egyértelműen utalsz a társaságában arra, hogy meleg vagy, akkor megérti.
2012. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a többiek tudják rólad és előjön néha napján szóban, beszélgetésben is (valami olyan halálegyszerű dologra gondolok, hogy megkérdezik, láttál-e valaki helyes srácot stb.), akkor ne csinálj semmit. A lánynak is fel fog tűnni.

Ha mégsem, de nem közeledik, nem szól, csak pislog tovább, akkor szintúgy ne csinálj semmit. Ha rákérdez, kezdeményezni kezd, és még mindig nem tiszta neki, három-négy szóban, neutrálisan lehet közölni az ilyesmit. ("Az van, hogy meleg vagyok.")


Én meg FTM-ként kiskamaszos, kisfiús vagyok; olyan... "nyunyókás", szóval párszor már megkörnyékeztek fiatal meleg srácok úgy, mint téged ez a lány. Flörtölés, társaságkeresés. Mit lehet tenni? Hát, amikor már nagyon hajtott valaki, szelíden megmondtam neki, hogy jó-jó, sajnálom, a lányokra bukok. Ennyi.


Ne parázd túl. :)

2012. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ez is nehéz lehet, hogy FTM-ként egy lánynak elmondd, mi a helyzet.. "Figyu, nincs ám farkam".

Akkor kezdtem parázni kissé, amikor a lány a társaságomban elkezdte taglalni, hogy pár hete arra gondol, hogy otthagyja a barátját és újrakezdi egy másik fiúval..hát nem tudom, engem "forgat-e a fejében".

2012. febr. 16. 20:11
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nincs farka? Lehet, hogy postop... Ha meg preop, akkor valsz nem ismerkedik "csak úgy" csajokkal, legalábbis én ezt tenném az ő helyében. Mondjuk én alapból biszex csajokkal ismerkednék :)
2012. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!