Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok valakinek számítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok valakinek számítanak még a belső értékek?

Figyelt kérdés
Van még olyan lány akinek nem a külső a leges legfontosabb. Miért mindenki a külsőt nézi a legtöbbször!! A belső értékek már nem számítanak ahogy elnézem.
2012. febr. 15. 18:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

Huhh, ezt nekem mondtad???:O Mert ezek a jelzők inkább anyádra illenének és nem rám...;)

De köszi, máris sokkal jobb hogy egy ilyen visszamaradott idióta, mint te, kiakadt 2 mondatomra.xDD ehezis csak gratulálni tudok.:"D Bravo bravo. Én nem egyedül fogok, a gép előtt rohadva meghalni, csak azért mert olyan "érdekes" felfogásom van (te helyedben);) És üdvözlöm anyádat:* xd

2012. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:

Fogadni merek te is egy olyan elkényeztetett tini vagy. Biztos a szäros segged alá tolnak mindent a szüleid meg a faszid, akit te valamilyen ajándékért cserébe leszopsz minden este.

Te ne indulj ki anyámból, mert ő egy különb, szorgos asszony volt ellentétben veled te szemét.

2012. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
De nagy oltások...:D Hát igen, tetudod. De képzeld nem így van;) xD biztos magadból indulsz ki..xD szaros a segged is, nincs pénz bilire?:D hahahh. Anyádról sokat tudnák tippelni, ami valszeg igaz is lenne;) Most is dolgozik? Utcasarkon mindenki megtalálja, nem?!:D xD Nem érdekel a pénz, de ne is zavarjon hogy nem ismersz;) előbb gyógyuljál ki az önsajnálatodból hpgy csóró vagy, meg egy magányosan meghaló, hülye rocker fajzat. Utána pofázhatsz;)
2012. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
Te jobb, hogy ha nem beszélsz így egy halottról. Látszik, hogy milyen jól nevelt lánygyerek vagy.
2012. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:

Halott? akk bocsi. Nemtudtam, azt tiszteletben tartom.

De az nem azt jelenti, hogy te nem vagy egys s*ggfej, nem tudod, megérteni hogy nem feltétlen a csajok hibája, hogy nem kellesz a kutyának se...Mindent másra fogsz, mpst a csajokra, hogy mind ilyenek, hát te biztos annyira jól tudod xDDD hát attól még, hogy neked azok jönnek be, akik általában ilyenek (plázacicák pl) attól még ne általánosíts, mert érdekes, szinte mindenki tud találni egy nőt magának. Szerinted te miért nem? Megmondom neked, azért, mert egy ilyen bunkó, általánosító, alsófél vagy vagy;) Senkinek sem kell egy ilyen az oldalára...xd

2012. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Azért nem kellek senkinek, mert nincs pénzem, se időm a rátok. Mert folyton meg kell rohadnom a munkahelyen és mire vége a napnak addigra már csak arra van időm, hogy kipihenjem a munka fáradalmait. MUNKA. Nézz utána a szótárban, mert te biztos nem tudod, hogy mi az.
2012. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Persze, keress csak kifogásokat, hogy miért nem kellesz senkinek ;) És tudom mi a munka képzeld el, és azért nem dolgozok, mert nem lehet nekem. Szal jaja, mindenki magából indul ki;) De érdekes, gépezni, mindig van időd, ahogy most is nem?:D FAIL vagy ember...xDDD Szánalom amit művelsz, fogd fel;)
2012. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!