Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok valakinek számítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok valakinek számítanak még a belső értékek?

Figyelt kérdés
Van még olyan lány akinek nem a külső a leges legfontosabb. Miért mindenki a külsőt nézi a legtöbbször!! A belső értékek már nem számítanak ahogy elnézem.
2012. febr. 15. 18:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:

Azt nem kell. De pl. vagy valaki, csak túlságosan kicsinek érzed magad a rohadt pénz miatt. Pedig tényleg nem hiszem, hogy az számítana csak.

Szar ebben az országban, világban minden. Ha nagyon sokat dolgozol és elfáradsz akkor nyílván nincs sok időd csajozni vagy ha olyan helyen laksz, keresni nőt.

Szerintem az ilyen társkeresős szarokat felejtsd el, mert ott több az állat, mint az ember.

2012. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
Te egy nagy szar vagy!!!-.- Csak kifogásokat keresel... Nem a pénz számít hanem hogy ilyen hülye vagyí nem fogod fel?!?! Mindent félre értelmezel, és még engem nem részesítettek nevelésben hahahh. Jóvicc. De tudod mit, azért utálnak a nők, mert ilyen egy szar alak vagy, mindig másra fogod a sérelmeidet, a pénzre vagy esetleg másra...pff undolító alak vagy, és magányosan fogsz meghalni...
2012. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:

Engem nem utálnak a nők:) Szövegértés 1.

Tudod mit, rohadj meg egyedül. Megválaszoltad a kérdésed.

2012. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
Durvának hangzott? Amúgy mit éreztél amikor ezt írtam?
2012. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
Utálatod, fájdalmat, azt, hogy hülye vagyok teljesen vagy nem is érdekelt?
2012. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam kicsinek. Átlagos ember vagyok. Nem vagyok ronda. Átlagosan nézek ki és öltözök. Ez a mai nyelven azt jelenti, hogy ronda vagyok és szakadt.

Emiatt nem csajozok, meg amiatt, hogy olyan településen lakok, ahol férfiuralom van vagyis több itt a férfi, mint a nő.


42!


Nekem az jött le, hogy téged neveltek, de nem úgy, ahogy engem.

Egyébként már évek óta felfogtam, hogy magányosan fogok megdögleni és ezt vállalom is. Inkább dögöljek meg magányosan, minthogy egy gerinctelen senki legyek. Továbbra is betartom jó szokásomat. Nem nézem le a szegényeket és segíteni fogok rajtuk. Még akkor is, ha én sem vagyok valami rózsás helyzetben anyagilag.

A nők azért utálnak engem, mert nem vagyok jellemtelen, sunyi apuci pénzes kedvence. És ezért képes vagyok bűnhődni is, ha kell.

2012. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:

44!


Ezzel egy kicsit felhúztál.

2012. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
És még valami 44-es: akkor zárjuk a sok hajléktalant meg az olyanokat, akik dolgoznak (kemény, fizikai munkában) majd megszakadnak és mégis annyi a pénzük, hogy tudják abból, hogy holnap mi lesz ebédre, azokat gázosítsuk el? Csináljuk velük azokat, amiket emberek millióival tettek a koncentrációs táborokban? Ebből nekem az jött le. Szóval pénzben mérhető az emberi méltóság és élet? Pénzben mérhető az is, hogy mennyire fontos a belső érték?
2012. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:

Ebben az egészben mondatban 2 hiba van.

1. normális ember nem néz le téged.

2. nem kell bűnhődnöd.


Most a nőkkel kapcsolatban meg nem tudok mit mondani neked.

Ők is emberek, nem eröltetheted magad rájuk.

Vagy próbálkozol vagy egyedül maradsz. De azzal senkinek sem lessz jobb, hogy szídod a nőket kivétel nélkül meg a gazdagokat.

Megértelek, mert rosszul esik és sokszor igazad is van.

De ha magadba zárkózól a fájdalmaddal, egyedül maradsz örökre. Boldogtalanul. Ha pedig nem vagy boldogtalan, annak örülök és örülj neki te is.

2012. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:

Nem kell ide semmilyen koncentrációs tábor. Elítélem az ilyesmit.

De aki csak káros a társadalomra, arra nincs szükség, mert csak mérgez. De lehet ez az élet rednje, mérgezetten élni.

Na mindegy. Én az egész rendszert szétszedném ahogy van és egy csomó pénz adnék a szegényeknek, hogy legyen lehetőségük tanulni és dolgozni.

Csak nagyon sok ember van és kevés a munka.

Ha összefognánk, hogy ne legyen ilyesmi, megoldódhatna a világ gondja. De nézzél meg sok szegényt, aki azért szül gyereket, hogy támogatást kapjon?? Ők csak rontják a helyzetet. Több éhező ember lesz, aki szenved.

2012. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!