Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok valakinek számítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok valakinek számítanak még a belső értékek?

Figyelt kérdés
Van még olyan lány akinek nem a külső a leges legfontosabb. Miért mindenki a külsőt nézi a legtöbbször!! A belső értékek már nem számítanak ahogy elnézem.
2012. febr. 15. 18:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy rossz sorsod van, nem mintha ez izgatna téged. De ez most megoldás, hogy másokat szídsz? Akár ártatlanokat?

Jó, veled is ezt teszik..Gondolom nem mindenki.

2012. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:

És tényleg ocsmány ami a világban van. Ezért kellene mindent a nulláról kezdeni. Egyenlő esélyek mellett.

De látod, van olyan ország, ahol még a népet irányítani lehet, sőt akár rabszolgaként tartani. Azért, mert nem tetsznek semmit és sajnos nem is nagyon lehet. De ha az egész világon történne változás egyidőben, ahol a többség hajlandó lenne együtt működni, akkor tök mindegy, hogy ki pénzes, ki nem, hisz már nem pénzről fogunk beszélni akkor.

2012. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:

Figyelj. Máshogy gondolkodok. Én egy lenézendő senki vagyok, aki úgy kell bűnhődnie, hogy dögöljön meg egyedül vagy meló közben szakadjon rá egy vagon szär. Ilyet érdemlek, hisz az előbb is megmondták, hogy szaralak vagyok, egy senki, egy pancser.

Akár elzárkózok, akár nem. Így is, úgy is egyedül maradok örökre. Nincs ezen mit változtatni. Nem is érdemes próbálkozni, mert akkor is ott van az ember, ahol tart. Vagy még hátrébb. El kell fogadnom. és el is fogadom. Akkor már miért adjak hangot véleményemnek. Nekem teljesen mindegy. 23 éves vagyok és még mindig itt tartok. Megérdemlem a szär életet.


Mondod, hogy igazam van. Akkor is egy utolsó senki vagyok. Ti pedig hülyék, mert egy senkivel hajlamosak vagytok vitatkozni, mintha az én véleményem számítana valamit. De nem baj. Így is megmondom újra és újra. A nők egy undorító, jellemtelen, elkényeztetett, pénzéhes férgek, akik csak a picsäjukból akarnak megélni. Mocskos szarlények vagytok.


Pedig nem ártana koncentrációs tábor. Engem legalább nem kéne odaküldeni, mert én önként és dalolva odamennék megdögleni. Legalább vége lenne ennek sok fäszságnak.


Sajnálni pedig nem kell engem, mert egy szaralak vagyok. Dögöljek meg egyedül egy koncentrációs táborban a sok rosszul kereső melós és a sok csöves között.

2012. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:

Szerintem te depressziós vagy nagyon....

Egyébként azokkal az emberekkel szerinted mit lehet tenni, akik eszelősek vagy közvesélyesek és baromságokban hisznek?

Vagy megváltoztatni vagy eltörölni vagy a világ egyre csak színesebb, vagyis korcsosabb lesz. A butákat meg csak irényítani lehet és szintén korcsossá teszik a világot.

Most nem rád gondoltam, másokra.

A nőkről alkotott véleményeddel nem értek egyet. Azért veszekszünk veled, mert nem vagy senki, van egy véleményed, ami igenis számít. Azért, mert nem igaz és ezzel magadnak vagy ártatlan embereknek ártol. És aki ártatlan embereknek árt, az tovább színezi a világot.

De az nem megoldás, hogy téged táborba zárni, megkorbácsolni és röhögni ahogy kínok között elpusztulsz.

Nem vagy még mindig szar, csak fájnak dolgok és sajnos jogosan. De nem lesz minden nő rossz.

2012. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:

És lehet, hogy fölöslegesen vitazkozunk...

Mert úgy sem lesz más véleményed...

Úgy hogy hagyjuk. Csak annyit kívánok, hogy változzon meg az életed, pozitívan.

2012. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy rám céloztál. Én egy eszelős, közveszélyes fäsz vagyok, aki baromságban hisz. Még egy elkényeztetett csitri is megmondta itt: egy szaralak vagyok. A nőkről alkotott véleményemben ezért nem hiszel, mert látod a valóságot, még nem mutatták ki neked a foguk fehérjét.

Hidd el megérdemlem a szär sorsot. Úgy, hogy ne kívánj ilyet, hogy változzon meg az életem. Nem érdemlem meg, nincs hozzá jogom se. Semmihez sincs jogom.

2012. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
Ki a fenét érdekel hogy mit hiszel, meg hogy most mély depreysszióban vagy (szövegedből kiderül) De nincs egy kicsi jogod sem csitrinek hívni. Na igen, örülök hogy elfogadtad a magányos halált, mert csak az fog jutni neked;) És jaja, szar alak vagy! ;))
2012. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Inkább leszek egy szaralak, aki magányosan döglik, mintsem olyan legyek, mint te.
2012. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
Nem akarsz olyan lenni mint én? Akkor nem akarsz normális lenni, aki felháborodik, hogyha valaki ok nélkül csitrinek, meg mésnak hív? xD hát gratulálok, biztos sikeres életed lesz, vagyis bocsi : VAN;)
2012. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
A jó kurvä anyádat te csitri rib@nc hülye p*csa. Kívánok neked szarabb sorsot te mocskos görény, hogy szakadnál meg 30 kilós cementes zsákok alatt te ritka hülye kurvä p*csa.
2012. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!