Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok valakinek számítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok valakinek számítanak még a belső értékek?

Figyelt kérdés
Van még olyan lány akinek nem a külső a leges legfontosabb. Miért mindenki a külsőt nézi a legtöbbször!! A belső értékek már nem számítanak ahogy elnézem.
2012. febr. 15. 18:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
A mondás is úgy tartja h a külső megfog a belső megtart...a mai világban még a legrondább emberből is lehet szépet csinálni és ne aggódj vannak lányok akiknek a belső értekek a fontosabbak csak úgy látszik h rossz helyen keresed ezeket a csajokat xD Ajánlom nézz szét a könyvtárban:))
2012. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
Én pl soha nem a külsőt néztem először, ahogy szép fokozatosan megismertem valakit, úgy szerettem bele.
2012. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
Hát ha ilyen egyszerű lenne de ott se járnék sok sikerrel :)
2012. febr. 15. 19:11
 14/67 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy ilyen lányt már rohadt nehéz találni :(
2012. febr. 15. 19:12
 15/67 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak te vagy értékes kérdező? És az emberek kezdenek elhalni?
2012. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted??
2012. febr. 15. 19:24
 17/67 anonim ***** válasza:

NEM. A válasz határozottan NEM. Az egész csak egy ostoba maszlag, amit kitaláltak. Persze, hogy őket a csili-vili szärság érdekli meg a sok pénz. Ilyen ostobák. És még gerinctelenek is, hogy itt játszák az eszüket miközben a gép a gazdag, aranyfuxos pasijukat szopják le.


LÁNYOK, TI KIB*SZOTTUL UNDORÍTÓAK VAGYTOK!

2012. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:

pff utolsó, te nagyon el vagy tévedve-.-...

Amugy kérdező, ha jófej a fiú, akkor az nagyon jó pont, és ki tudja egészíteni a szépséghibákat, de persze nem csak a belső számit. Valakinek az ő pl. arcberendezése tetszik, akinek viszont nem, akkor kész. Nekem pl. eléggé számít a külső, de jobban az, hogy kedves, lehetőleg okos, és vicces, jófej legyen stb.:)

2012. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:

18!


Nem vagyok eltévedve. A lányok nagy része egy gusztustalan, jellemtelen féreg. Csak a vagyon érdekli őket.

Az, hogy valaki jófej (úgy, hogy nincs pénze), az mehet a p*csába, mert a pénz és a kocsi nélkül szärt sem ér náluk az ember. Aki nem ezt mondja az vagy hülye vagy álszent.

2012. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
xD hát nagyon rossz környéken lakhatsz, ha csak ilyenekkel találkozol:P
2012. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!