Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetne nala eselyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne nala eselyem?

Figyelt kérdés

Tehat van egy lany fiatalabb nalam nem egy osztalyba jarunk de egy iskolaba! O nagyon csinos hat magamat nem tartom hozza eleg jonak.

Facen ismerosom de nem ismerjuk egyebkent egymast. Nekem nagyon tetszik de en nem vetten eszre hogy neki is szimpatikus lennek. Az osztalyunkbol nehany fiuval nagyon szimpatizal ugyhogy nemtudom lenne-e erteleme szerintetek valahogy kezdenenyezni es ha igen hogyan? A suliba nem valoszinu hogy csak ugy leszolitanam beszelgetni mert nem vagyok annyira kozvetlen!


2012. febr. 14. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az már egy jó esély, ha szimpatizál a fiúkkal az osztályban. amikor beszélgetnek, odamehetsz hozzájuk, hogy vele is szóba elegyedhess. pár ilyen után beszélhetsz a lánnyal négyszemközt is, és ha úgy van, be is próbálkozhatsz.

esély mindig van, ne feledd. ha ezt nem próbálod meg, sose fogod megtudni.:) na de ne túl gyorsan azért :D

2012. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hat azt elfelejtettem hogy neten irogat ki nekik suliba nem megy oda hozzajuk! Es annyi a baj hogy ha esetleg nem tetszenek neki akkor az forrodrotkent terjedne az osztalyunkba is...

De koszonom a valaszod! :)

2012. febr. 14. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Figyelj jóbarát! A lányok többsége nem gondol azokra lehetséges jelöltként, akiknek nincs egy egészséges önbizalmuk és nem tartják magukat elég jónak. De mert ide mertél írni a problémáddal, szerintem nincs okod arra, hogy kevesebbnek gondold magad, mint amilyen vagy.

Sokat segít, ha udvarlási szándék nélkül beszélgetésbe elegyedsz kevésbé ismert lányokkal. Ilyenkor tét nélkül sokkal könnyebben előjön belőled a beszélgetős éned. Ha ez már megy, és megjön az önbizalmad, akkor jöhet a tétmeccs. Mert az ismerkedés sem más, mint beszélgetés. Kérdéseket teszel fel, válaszokat kapsz és figyelsz rá. Nagyon figyelsz, mert ha figyelmet kap tőled, könnyen lehet, hogy te is azt kapsz cserébe.


Sok sikert!

2012. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha egyértelműen jobban néz ki nálad a lány, akkor sajnos esélytelen.
2012. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az ertelmes valaszokat!

Hat nem tudom hogy masnak is ennyire tetszik-e mert ha olyan uberjo csaj akkor mar biztos lenne valakije, de nincs! :D

2012. febr. 15. 16:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó csaj, és mégsincs senkije, akkor nagyon válogatós, tehát minimum Brad Pittnek kell lenned, h esélyed legyen nála.
2012. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hat nemtudom nekem elsore nem az jon le rola!

De egyebkent irta facebookon hogy jo lenne mar valaki csak en kezdemenyeznek csak a pofaraesesnek nem orulnek!

2012. febr. 15. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Akik erről panaszkodnak, azok utasítják el a legtöbb srácot azért, mert nem néznek ki elég jól.
2012. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De hogy irhatnek ra neten? Mert mindenkeppen szeretnek vele valamit kezdeni! Mert azert az olyan sz@r hogy "annyira tetszel hogy muszaj volt rad irnom!" . Valami kulonleges amire azt mondja hogy huhh ez tenyleg tok jofej gyerek...?
2012. febr. 15. 18:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindegy mit írsz, csak a külsődön múlik a sikered!
2012. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!