Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lenne esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem nála?

Figyelt kérdés

jól kijövünk a lánnyal szinte mindenről el tudunk beszélgetni, de van barátja. :/ nekem azt mondta, hogy nem szeretni meg stb..., de mégis vele van együtt....tudja hogy tetszik nekem meg hogy többet szeretnék tőle mint barátság,de mégsem tudom hogy mit tehetnék...://

17/F


2012. jan. 1. 17:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem szereti? Akkor mi a f-nak van vele? Biztos azt várja, hogy te szedd el tőle. Ami azt jelenti, hogy ha nem tudod agyban helyrerakni, akkor te is így jársz majd. Egyszer csak azt veszed észre, hogy valaki hopp, vitte.
2012. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
én is pont ezt kérdeztem tőle de válasznak semmit sem kaptam....hiába próbálom bárhova elhívni egyszerűen nemtudok vele négyszemközt beszélni sehogysem....
2012. jan. 1. 17:51
 3/21 anonim ***** válasza:

Amikor a lány azt mondja, hogy "de őt nem szereti" akkor én visszakérdeznék, hogy "és engem tudnál szeretni" ? ;)

Persze ha igent is mond, ne tekintsd még házassági szerződésnek :D :D

2012. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Tudod azért csinálja, mert fél. Nem tudja hogy ha otthagyná a mostani pasiját, és mondjuk te veled összejönne, akkor mi lenne. Attól fél, ha otthagyod mondjuk, ő 2 szék közül a pad alá esik majd. Ő egyszerűen csak nem tud egyedül lenni. Nem szeret egyedül lenni. Vannak ilyen emberek, akik nem képesek kapcsolat nélkül boldogok lenni. Hozzáteszem, én is ilyen típus vagyok. Olyan dolgot kell tenned érte, amiből tudja 100%ra, hogy te nem fogod hipp-hopp kidobni. Szerenád az ablaka alatt éjjel a lehető legnyerőbb húzás az ilyen típusú lányoknál, szerintem.:)
2012. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Azt várja, hogy fogd és elrángasd. Gyenge nő. Ha meg tudod tartani, akkor jól jársz, mert ki lesz nyalva a s*gged is.
2012. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

köszi 2. ez jó tipp :)

neked is köszi 3. de h én énekeljek az biztos h nemjön össze mert hangom az semmi sincs énekléshez....xD

2012. jan. 1. 18:00
 7/21 anonim ***** válasza:
de nemkell énekelni:d tanulj meg pár akkordot gitáron..lehetőleg vmi érzelmeset. biztos van olyan haverod, akinek van gitárja. Vagy vkitől kölcsön tudsz kérni talán..Ha meg nem akkor Shakespeare 75. szonettjét add elő:d Csak 14 soros, megtanulható...és odáig lesz érte.:)
2012. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hát próba szerencse :)
2012. jan. 1. 18:05
 9/21 anonim ***** válasza:
meiket választod? a gitárt v a verset?:d
2012. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
az még egy jókérdés :) majd még eldöntöm. :)
2012. jan. 1. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!