Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van nála?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, az osztálytársam 21 éves lány. Neki 3 éve van egy komoly kapcsolata, de nekem ennek ellenére nagyon tetszik. Nem beszéltem még vele erről, de néha suli után elmegyünk sétálni, és beszélgetünk, jól szórakozunk, eszünk. A suliban is elvagyunk, nevetünk, egymás mellett ülünk, sokszor egymásra nézünk. Úgy érzem, talán tetszem neki. Én próbálom néha éreztetni vele az érzésem, de ez nem mindig sikerül. Meg kéne neki mondanom, de nem tudom mennyi esélyem lehet így nála, hogy komoly kapcsolata van. Help!
2012. jan. 24. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg kapcsolatban van addig szerintem ne mond el neki.Meg ne is nyomulj rá,csináld azt amit eddig.
2012. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokra megyek vele.. Inkább a jelekből kéne valamit kiszűrni, mert nekem nem megy. Pl ha nem tetszenék neki akkor is eljönne velem sétálni? Stb.
2012. jan. 24. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, tartsd tiszteletben, hogy kapcsolatban van!

Amúgy gondolj bele... ha veled összejönne, 3 éves kapcsolata ellenére... akkor Téged is ugyanúgy elhagyna majd egy másikért!

2012. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem felejtem el! Ez nem így megy, tudhatnád.

Egyébként tiszteletben tartom hogy kapcsolata van, de azt nem tudhatom hogy ő hogy érez, és még mindig erre vagyok kíváncsi.

2012. jan. 24. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyesek idióták. Az érzések nem befolyásolhatóak.

És ha most elhagyja a párját a kérdezőért, az nem jelenti azt, hogy majd a kérdezőt is elhagyja. Ezen az elven nem lennének működőképes házasságok és gyakorlatilag mindenkinek élete első párjával kellene leélnie az életét. Hülyeség.


Kérdező,a kérdéseid a lány ismerete nélkül megválaszolhatatlanok. Van, akinek ez belefér egy barátságba, nálam simán beleférne, hogy elmegyek kajálni meg sétálni, ebben semmi nincs. Látnom kellene a non verbális jelzéseit ahhoz, hogy bármit meg tudjak állapítani :( Te is ezeket a reakciókat próbáld figyelni.

2012. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!