Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a titkuk azoknak akikért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titkuk azoknak akikért odavannak a lányok?

Figyelt kérdés
Mit szeretnek benne? mindenre kíváncsi vagyok fejlődni szeretnék!!
2012. febr. 8. 19:31
1 2
 11/17 anonim válasza:
66%
Figyu!Nem vagyok szép csávó,sőt én elég gyengének mondanám magam.Idáig akivel akartam,bárkit megtudtam dugni!Csak jó dumám van,és k..va magabiztos vagyok,ennyi.
2012. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
jól néz ki?.... ahh egyértelmű... ne kérdezd meg ha tudod a választ
2012. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte,add önmagad,és legyen önbizalmad.Ez a nagy titok.
2012. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11. láthatunk képet rólad?
2012. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is azokért a srácokért voltam oda, akik a klasszikus régimódi férfiképet alkották.

Sőt, szerintem sok lány is őértük van oda, de ezt összekeverik a mai "pénzes fukszos rajköcsög kigyúrt barommal".


Egy férfi akkor vonzó, ha mellette te igazi nőnek érezheted magad. Na ez soha a büdös életben nem fog megvalósulni, ha már kapásból úgy állsz hozzá, hogy "jajjúristen én csak egy kis zuzmó szerencsétlenség vagyok, én egy nőnek se kellek, minden nőnek csak a gazdag barmok kellenek blablahiszti". Akkor kiprovokálod magadnak, hogy így nézzenek rád. Nem meglepő módon. Senkinek sem kell egy kövér sírós lány, aki csak vinnyog, hogy miért a szép vékony lányokat akarja mindenki? Na ezt pont ugyanez...


Szóval, ha már fejben van egy Férfi, akkor az igen gyorsan meg fog látszani a külsején is. Lehet, hogy valaki alapból jóképűbb, lehet, hogy valaki sportosabb, lehet, hogy jobbak a ruhái, meg jól öltözöttebb, de ez mind SEMMI, ha fejben igazából nem Férfi, és nincs tisztában azzal, hogy hogyan is kéne viselkednie?


Szerintem sok srác egész egyszerűen nem ért a nőkhöz, nem tudja mi motiválja őket, hogy gondolkoznak, ezért ha maguktól nem éreznek rá, inkább olvassanak el egy erről szóló könyvet és próbálkozzanak, tanuljanak! Ez is tanulható valamennyire.


Barátom se nem kigyúrt, se nem gazdag, se nem igazán jóképű, de egy igazi tökös férfiember, és minden nap minden percében érezteti velem, hogy én egy igazi nő vagyok mellette, és ennyi nekem bőven elég.


Bár én nem vagyok plázar.ibanc, ha olyan kell, akkor csak legyen pénzed ésennyi...

20L

2012. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én szeretem ha nagyon régimódi valaki. de ezzel nem sokan vannak így, szóval a kérdés nem igazán értelmes. mert azt biztos te is látod, hogy a nagy többségnek ki tetszik. nem kell hozzá nagy ész...
2012. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szeretitek ha egy fiú régimódi.. Az pontosan hogy néz ki az a régimódiság?
2012. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!