Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a titkuk azoknak akikért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titkuk azoknak akikért odavannak a lányok?

Figyelt kérdés
Mit szeretnek benne? mindenre kíváncsi vagyok fejlődni szeretnék!!
2012. febr. 8. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
nem wow-oznak
2012. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
az hogy pulya fejük van
2012. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
az, hogy most is éppen a csajokkal vannak elfoglalva ahelyett h itt írogatnának! :)
2012. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
vagy bunkók, vagy édes "kisfiúk"
2012. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
de ha mindkettő megtalálható egy személyben, nah az az igazi.. 4# voltam
2012. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy aki jóképű, jó külsejű az már vonzó lesz a lányoknak, de ami fontosabb (szerintem legalábbis), hogy értelmes legyél, én szeretem ha egy srácnak jó a humora, tehát nem erőltetett, hanem abszolút önmagát adja, aztán ott van az, ami végképp minden lánynak bejön: ha udvarias vagy, ha meghallgatod őket, nem kell csöpögni, meg semmi nyálas dologra nem gondolok, csak egyszerűen figyelj oda rájuk, tiszteld őket (ez alatt persze megint nem azt értem, hogy papucs legyél). Engem személy szerint egy fiú anyagi helyzete nem igazán érdekel, a pénz nem tükrözi, hogy milyen ember vagy, attól senki nem lesz több. Akinek ez a lényeg az már gáz szerintem. Szóval nagyjából ennyi. 23/L
2012. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
#6-os Ott a pont! 21/L
2012. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
6-os: Én úgy vettem észre ezek amiket felsoroltál pont az ellenkező hatást váltják ki a nőkből.
2012. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

6. válaszolónak...


Tudod kedves 23 éves lány, ezzel az a baj, hogy nagyon sok nő ezt csak leírja de a valóságban ezzel ritkán lehet találkozni odakint, nem gép mellett....lehetetlen néha megtalálni őket...néha elég sok lányon át kell vergődni elég soxor kell csalódni míg megtalálod "őt"


van egy ilyen mondás is, hogy "csalódni kell 100x, 1000x, hogy boldogok lehessünk egyetlen egyszer"

2012. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Ezt Én sem értem, mert pont azzal, hogy figyelmes vagyok, normálisan szólok egy Nöhöz, automatikusan a barátzónába kerülök... hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem tudok elsö pillanattól kezdve humoros lenni, mert idö kell, hogy megnyíljak.
2012. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!