Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan, mikor és hol pasizzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mikor és hol pasizzak kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
Várom az ötleteket, hogy hogyan lehet kisgyerek(másfél éves) mellett pasizni?! (Elváltam)
2012. febr. 8. 08:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Persze én általánosítok, kivételek mindig vannak. Mondjuk a 80% olyan, mint akit én mondok (és én csak a saját tapasztalatom alapján beszélek természetesen). És Ti meg tartoztok a 20%-ba.

Ezzel csak az a gond - és tényleg nem akarlak ezzel bántani -, hogy a szex jó! Nem kell fűvel-fával természetesen és akkor a legjobb, ha érzelem is társul hozzá. De ezen felül, az ember teljes életéhez hozzá tartozik, egy csomó pozitív élettani hatása van, a lelkiekről nem is beszélve. Ezért az a véleményem, hogy a Ti példátok nem jó és követendő példa sajnos.

És ez most nem bántás akar lenni tényleg!

2012. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nem az akar lenni, nem is vettem annak :) Szerintem mindenki meg tudja oldani másképp is ezt a részét (én legalábbis meg tudtam :))

Nekem nagyon személytelen a csak szex és más semmi. Olyan, mintha használnának valamire aztán menjek amerre látok. Nem ítélem el az egy éjszakát sem, csak én más beállítottságú vagyok. :)

2012. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A hiba a hozzáállásban van! Használd Te! Miért ő használ téged? Te miért ne használhatnál valakit arra, hogy a szexuális igényedet kielégítsd?

És egyébként ez is lehet kölcsönös. És akkor senki sem "csak" használja a másikat, hanem kölcsönösségi alapon működik - vagy mind a kettő használja a másikat, ez megint nézőpont kérdése :-P

2012. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Jól kitértetek személyes beszélgetésbe! :)
2012. febr. 8. 13:18
 25/26 anonim ***** válasza:
Bocs! Bár a kérdésedre is írtam választ már! Igaz nem éltél a lehetőséggel, mert még nem kaptam tőled levelet :-P ;-)
2012. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Bánom, hogy végigolvastalak. De hogy következetes maradj saját magadhoz! Soha többet ne szexelj!

(mert ugye csak a volt férjeddel szexelhetnél, de tőle elváltál)

2012. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!