Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan, mikor és hol pasizzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mikor és hol pasizzak kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
Várom az ötleteket, hogy hogyan lehet kisgyerek(másfél éves) mellett pasizni?! (Elváltam)
2012. febr. 8. 08:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

már bocs, de mi köze a gyermek születésének az anyuka szépségéhez?

Valahogy ez nekem nem áll össze...

Bányarémeknek is születnek gyermekei, mondjuk épp olyanoktól, mint TE! :D

2012. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha neked a szépség az a hidrogéneztetett haj, a tiniként kigyurt deformált alkat, és a rácsos napszemüveg, mellé a cicanadrág, akkor igen, ronda vagyok...
2012. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Most nemet váltottál...eddig te voltál a pasas, nem?
2012. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
nem csak ebben a korban a "lányoknak" az ilyen tipusú pasik jönnek be... na én nem ilyen vagyok. Nem vagyok adonisz, de van lelkem... egyszer lesz olyan nő aki ezt értékelni fogja. Én legalább nem picsogok, hogy nincs csajom, hanem megpróbálom magamnak alakítani az életemet. És eddig nagyon jol sikerült.
2012. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Rá kell bízni a babát valakire - de szerintem ez még egy kicsit korai a baba miatt.(Még nagyon pici.)

Amúgy szerintem egy komoly kapcsolat gyerkőccel inkább barátságból/haverságból alakul, minthogy egyből szerelemmel kezdődne.

Addig meg keress egy jó szeretőt. ;)

2012. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

09:11-es vagyok.

Nekem szexkapcsolat nem kell. Múltkor éppen félreértettem valakit és nagyon kellemetlen volt. Történetesen a fodrászom tudomásomra adta, hogy tetszem neki. Ő látott terhesen is stb. az egész hátteremet ismeri. Ráírtam, hogy van-e kedve találkozni és meginni valamit, mert az utolsó levelére nem reagáltam. És elég könnyen rávágta, hogy természetesen. Én kis naiv azt hittem, hogy egy ital mellett elbeszélgetünk és lehetőséget adunk egy kapcsolatra. Írtam, hogy a gyereket senkire nem tudom rábízni. Azt válaszolta, hogy nem baj. Gondoltam itt semmi gond nem lehet. Átjött... pár perc után villámgyorsan tudatában lettem annak, hogy ő nem beszélgetni jött. Közöltem vele, hogy én nem szexelni hívtam át. Láttam azt a döbbenetet az arcán, nem számított rá. Próbálta elpoénkodni, de elég bénán sikerült. Felébredt a lányom, bementem hozzá megnyugtatni, addig ő elintézett egy telefont. Majd miután kimentem, egy borzalmasan rossz kifogással közölte hogy mennie kell. Tudtam mi az oka, bár tagadta az elején, aztán mondta hogy félig amiatt... mondtam neki, hogy én nem vagyok az a nő, soha nem is voltam. Aztán azzal a lendülettel el is ment.


Sajnálom, én érzelem nélkül nem tudok lefeküdni senkivel. Ciki vagy nem ciki, ez van. Anyukám is ilyen volt, nagyim is... pedig tetszett az illető de nem megy... nekem ez már intim.

Én normális, komoly kapcsolatot szeretnék, rendes bevezetővel, gyomorszorító izgalommal az elején. Nem "in medias res" :D

24/N

2012. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
hát mi neked a "gyomorszorító izgalom?" :)
2012. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Tudod amikor szimpatikus valaki és alig várod a következő találkozót. Én annyira el szoktam ezen merengeni. Elég romantikus típus vagyok. És szép lassan beleszeretsz. Vagy akár rögtön is beleszerethetsz és akkor is várod a következő randevút. :)
2012. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#16: Minden nő ilyen alapjáraton. Aztán 35-40 éves kor körül ez meg fog szűnni ...
2012. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Mac8:


Nem feltétlenül. Nagymamámnak meghalt a férje amikor anyukám 10 éves volt. Anyukám elvált édesapámtól mikor 5 éves voltam. Azóta egyikőjüknek sem volt senkije. Mert ők az embert magát szerették, nem a szexet önmagában. A szeretkezést azzal a személlyel, akit szeretnek. És úgy látszik én is ezt vonalat viszem tovább, húgom szintén, neki még barátja sem volt soha, mert még nem szeretett bele senkibe.

Szóval ez nem mindenkire igaz.

2012. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!