Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan, mikor és hol pasizzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mikor és hol pasizzak kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
Várom az ötleteket, hogy hogyan lehet kisgyerek(másfél éves) mellett pasizni?! (Elváltam)
2012. febr. 8. 08:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A félénk vagy, kezdetben internet, aztán később lehetne különböző bárokban (csak a nagy probléma, hogy ki vigyáz addig a kicsire.) A legjobb az lenne, ha úgy történne, mint a filmekben, mikor épp sétálsz az utcán babakocsival és jön egy jóképű egyedülálló apuka :) De ennek kicsi az esélye
2012. febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Macs1209 ***** válasza:
100%

Korosztálytól függ. Van egy nagyon jó barátnőm, akinek

a szülei vigyáznak este a gyerekre, ha el akar menni

mondjuk discoba, klubba, egyéb szórakozóhelyre. Tehát

a gyerek nem akadály, csak rá kell bízni megfelelő ke-

zekre, és ha kell, tudni kell hozzá azonnal hazamenni.

Tehát másik város/hullarészegen árokban fetrengés nem

javasolt.

2012. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Akár itt is ;)

bárhol lehet "pasizni", ahogy "csajozni" is...


30/F

2012. febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a problémám. Ugyan én még nem váltam el, de nem bírom már elviselni a férjem. 17 hónapos a kislányom és esélyem sincs új párt találni, pedig csinos vagyok és nem vagyok buta sem.

24/N

2012. febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:11

én simán bevállalnálak gyerekestül mindenestül. Pont kislányt szeretnék nevelni :$

2012. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

#5: Ekkora kamu dumát! Persze, látatlanba bevállalnád, mi?

Max. egy menetre, azt kihagytad :D

2012. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Simán lehet, ugyan úgy mint nélküle.

Sőt ahogy így visszaemlékezem pár kapcsolatomban a nőket nemhogy egy gyerek, de három sem zavarta. Sőt egy csomót még az sem, hogy elválva sem volt :-P :-D


Írj privit egyébként. Ez is egy lehetőség, hogy itt pasizz ... ;-)

2012. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:24

ne legyél paraszt. Írta, hogy nem ronda, és okos is. Ha van humora és kedves, ráadásul a kislánya is aranyos, akkor miért ne vállalnám be? :)

2012. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ha egy nö azt irja magáról, hogy csinos és okos, az kb. annyit jelent, hogy a családi körben a nagymama elejti neki "Kislányom, megint milyen csinos vagy..."

no comment

2012. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyermeke született, akkor nem lehet olyan csunya. És ha egy embernek tetszett, akkor biztos tetszhet másnak is.
2012. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!